Pse çdo grua duhet të përpiqet të jetojë vetëm

Hera

Antarë i Respektuar
Ku ka gje me te bukur se liria dhe te jem e pamvaruar nga askush ndihesh mire qete merr vendimet vete ben cte doje truri jot dhe jo me frike se me shikon dikush apo me kapen telefoni apo te jetosh me friken cdo ndodhe, personalisht kam bere zgjedhjen te jetoj vetem te bej jeten time si dua une dhe jo si vendosin te tjeret apo si duan te tjeret ...jam e zonja vetes skam frike nga askush jo u kontrolloj telefonin jo kapi mesazh ajo nuk eshte jete ajo eshte vetevrasje me mire vetem dhe e lire
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Nje grua duhet te jetoje vetem,deri ne momentin qe ndjen veten aq te pjekur dhe te pergaditur per te ndare jeten e saj me dike tjeter.
Per dike ky moment nuk vjen kurre.
Per te tjere ky moment vjen qe ne dashumrine e pare ,per dike tjeter vjen pasi ka mbaruar karrieren,studimet eshte vetplotesuar dhe si faze e plotesimit kerkon familjen.
etj etj varjante bashkjetese ka plot.
Por me rendesi eshte qe njeriu te ndihet mire ne situaten dhe kushtet qe ai i krijon vetes,ka shume pak rendesi nese mireqenia e ti eshte me dike apo vetem,mjafton te jete mire me veten.
 

Hope

◕‿◕
Ku ka gje me te bukur se liria dhe te jem e pamvaruar nga askush ndihesh mire qete merr vendimet vete ben cte doje truri jot dhe jo me frike se me shikon dikush apo me kapen telefoni apo te jetosh me friken cdo ndodhe, personalisht kam bere zgjedhjen te jetoj vetem te bej jeten time si dua une dhe jo si vendosin te tjeret apo si duan te tjeret ...jam e zonja vetes skam frike nga askush jo u kontrolloj telefonin jo kapi mesazh ajo nuk eshte jete ajo eshte vetevrasje me mire vetem dhe e lire
Hmmmmm po ne nje lidhje te shendetcme nuk ke nevoj te kontrollosh telefonin, portofolin apo kontin e bankes. Aq kohe sa zgjedh nje partener matur, e keni nje mardhenje mirebesimi skeni cirk te tille - nem telefonin, mer telefonin!

Sa per pjesen tjeter jam dakord, eshte vendimi secilit sic e jeton jeten e ku e gjen paqen me veteveten dhe qetesine me apo pa partener.
 

Hope

◕‿◕
Po me bente nena turshi lol

6 kavanoze lol

Hap, mbyll, hap mbyll..


Me dy aq shume po mundohesha lol
Gati ti thyeja nga nervat
Pastaj u hapen lehtesisht njera pas tjetresh dhe pa mundim
Ishte te taktika jo te forca lool lool lool
E kuptova tani pse paske mbetur beqar ti, qenke tip nevrik :p
 

MrCool

Old School.
Ku ka gje me te bukur se liria dhe te jem e pamvaruar nga askush ndihesh mire qete merr vendimet vete ben cte doje truri jot dhe jo me frike se me shikon dikush apo me kapen telefoni apo te jetosh me friken cdo ndodhe, personalisht kam bere zgjedhjen te jetoj vetem te bej jeten time si dua une dhe jo si vendosin te tjeret apo si duan te tjeret ...jam e zonja vetes skam frike nga askush jo u kontrolloj telefonin jo kapi mesazh ajo nuk eshte jete ajo eshte vetevrasje me mire vetem dhe e lire

Epo po s'te ndejti rehat, normal qe do e kape mesazhin.. :p
 

Hera

Antarë i Respektuar
Epo po s'te ndejti rehat, normal qe do e kape mesazhin.. :p

Shume e drejte ajo qe the po nuk ndenji rehat do e kapin mesazhin keto jane gabimet qe bejne njerezit qe dhe vetem nuk rrine dhe dojne lojrat 😂😂
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Do jete, do jete, do i plas cik shpirtin por pastaj gjithcka do jete mire (apo te eshte qare gje Illaazoni korazoni jone?♡♡♡♡)
Joop zot mos e ba😂ai eshte krenar se ka ne krah e nen krah nje burrnesh😂😜❤️
 

Hope

◕‿◕
Cfare shenje eshte?

Lol
Po edhe e urt eshte

@Hope je e urte ti a sje? :p

Dhe une thash e bute :p mund te jesh e bute por jo e urte :p
Une si thoshte @Endrra me mungon nje difekt per te qene perfekte se te gjitha i kam lool
- e urte po
- e bute po
- gatuaj te thaj
- bej pastrim te shplaj:p
- mar vesh nga biznesi e shoppingu
- mund te dirizhoj trafikun, nje fabrike ose nje shkolle
E po e lodha koken gjej akoma talente te perfeksionit tim :p
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Une si thoshte @Endrra me mungon nje difekt per te qene perfekte se te gjitha i kam lool
- e urte po
- e bute po
- gatuaj te thaj
- bej pastrim te shplaj:p
- mar vesh nga biznesi e shoppingu
- mund te dirizhoj trafikun, nje fabrike ose nje shkolle
E po e lodha koken gjej akoma talente te perfeksionit tim :p
:)
 
Top