• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Protestuesit thyejnë xhamat e një biznesi, plas grushti/VIDEO/

Frank

1+1=3

Ndërsa largoheshin prej gazit të hedhur te Kuvendi, disa prej protestuesve kanë thyer xhamat e një biznesi aty pranë.
Kaq ka mjaftuar, që të plasë sherri e të ketë konfrontime mes tyre e pronarëve të biznesit.

Balkanweb.com
 

TiKu1

Antarë i Respektuar
E menderosi edhe kete proteste Basha, perfundimisht i deshtuar mbeti ky derman nuk bo me hajer, LOL :p
 
Top