• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Protestuesit e dhunshëm ju kthehen rrugëve të Shkupit, vazhdojnë me ofendimet për shq

legjenda

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
MAQEDONIA VERIORE
Protestuesit e dhunshëm që lënduan deputetët e shumicës së re parlamentare dhe gazetarët, sot përsëri kanë dalë rrugëve për të protestuar për, siç thonë ata, Deklaratës së Partive shqiptare dhe kundër rrezikimit të unitetit të shtetit.

Nga protestuesit këndohen këngë patriotike dhe folklorike por mbi të gjitha ofendohen shqiptarët dhe Shqipëria.

Nuk shihen tentime për të hyrë në Kuvend por vetëm parakalim në formë proteste.

Disa nga fytyrat e njohura që u panë edhe në ”Pushtimin e Kuvendit” të enjten e kaluar, shihen edhe so
http://www.botasot.info
 
Top