• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Propozoje te shtoi aop RonY

AUSTRALIANI_VIP

Anëtar Aktiv
persh 1 er kam qef te shtoi aop kete.perdisa gjona pozitive qe ka eshte user shpesh online ne oret e nates flet nga usa,mosha 26 vjec..dhe ka deshire te bohet pjes e stafit tone jepni mendimet tuaje
[15:48] 7 NickServ 10 Rony is ProFeSoR ASI@Fajtori.al
[15:48] 7 NickServ 10 Rony is currently online.
[15:48] 7 NickServ 10 Time registered: Feb 13 13:37:23 2010 EST
[15:48] 7 NickServ 10 Last quit message: Connection reset by peer
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Titulli: Propozoje te shtoi aop RonY

Mendoj qe ky eshte i njejtet me ate KINGS dhe nuk praoj te shtohet.

[15:48] 7 NickServ 10 Rony is ProFeSoR ASI@Fajtori.al keto i mban ai gjithmon...

---------- Post added at 09:33 ---------- Previous post was at 09:26 ----------

Shikoni dhe keto...

[09:29:59] -NickServ- Rony is ProFeSoR ASI@Fajtori.al
-
[09:30:00] -NickServ- Rony is currently online.
-
[09:30:00] -NickServ- Time registered: Feb 13 13:37:23 2010 EST
-
[09:30:00] -NickServ- Last quit message: Connection reset by peer
-
[09:30:25] -NickServ- M-5 is ProFeSoR ASI@Fajtori.al
-
[09:30:26] -NickServ- Time registered: Feb 14 22:30:31 2010 EST
-
[09:30:26] -NickServ- Last seen time: May 07 18:57:11 2010 EDT
-
[09:30:26] -NickServ- Last quit message: Ping timeout
 

AUSTRALIANI_VIP

Anëtar Aktiv
Titulli: Propozoje te shtoi aop RonY

po M-5 Ka aop ke shqiperia ska pse ben si ai ..edhe zdo kete noi leverdi mbase ka scriptin e atit..dhe kete njof mir e shof naten online nejse mendimi yt..

[19:52] -ChanServ- 68 5 M-5

[19:53] 7 NickServ 10 M-5 is ProFeSoR ASI@Fajtori.al
[19:53] 7 NickServ 10 Time registered: Feb 14 22:30:31 2010 EST
[19:53] 7 NickServ 10 Last seen time: May 07 18:57:11 2010 EDT
[19:53] 7 NickServ 10 Last quit message: Ping timeout
ky ekziston ne aop.! dhe kshu qe soshte 1 njeti
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Titulli: Propozoje te shtoi aop RonY

o plak ky ka aop dhe nga albneti por spo e kap dot me ca nicku eshte ;)

Se njef mir kete ti...
 

Life-Good

Antiservilizmit
Titulli: Propozoje te shtoi aop RonY

Nese seshte i njejti person dhe ti tono je dakort dhe une jam pro pasi duhen dhe ata qe rrine online naten,jam pro,megjithate zgjidheni njehere kete punen e dy personave dhe pse sme ngjan llogjike qe M-5 e ka nje aop gjithe kjo strategji per te marr prap nje aop te dyte ?!
 

Klajdi_Dr

Antar Aktiv
Titulli: Propozoje te shtoi aop RonY

Ky Cuni Hy Me Shum Me Java Mos i Kan Dhen Ndonje Mirc..... Nejse..... Un e Kam Pa Qe Esht Aktiv Shum Them Ti Japim Nje Mundesi.
 

TeQuiLLa

Antar Aktiv
Titulli: Propozoje te shtoi aop RonY

Me falni qe ju nderhyra tek tema juaj, por desha te bej vetem nje sqarim. RoNy nuk eshte i njejti person me ate qe thoni ju qe ka access tek albneti, por ka marre nje mIRC nga ai person. Sic u tha me lart ky futej me java dhe zakonisht rrinte tek #quiz. Eshte cun i sjellshem dhe me edukate. Te tjerat i dini vete ju.
 
Top