• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Propozoj te shtoj aop NightGirl ose Tilonsja

Status
E mbyllur për postime të tjera.

AUSTRALIANI_VIP

Anëtar Aktiv
Titulli: Propozoj te shtoj aop NightGirl ose Tilonsja

[16:14] 7 NickServ 10 TilonSja is ¦ @@@d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e-1278266922-81e3763bb2cd58689ed28b29a8a5acb6-SAAAAAAMAn4JiO4ozc
[16:14] 7 NickServ 10 Time registered: Jun 21 23:31:17 2010 UTC
[16:14] 7 NickServ 10 Last seen time: Jul 04 18:10:17 2010 UTC
[16:14] 7 NickServ 10 Last quit message: Pafshim chatiiii

No Duhet 3 muje nick reggjistruar si fillim..pastaje flasim per aop :)
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Titulli: Propozoj te shtoj aop NightGirl ose Tilonsja

Eshte femer dhe stafi ka nevoj per femra...Kemi then qe femrat kan me shum tolerim se sa meshkujt :) Nuk eshte arsyeje ajo per dal kundra gjej dicka tjeter.
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Titulli: Propozoj te shtoj aop NightGirl ose Tilonsja

Po mir re kush e ben veten per ta heq pse mos te hiqet ? ca beje ti deri me dje ? apo harrove duke ber kb e duke heq vopat ne ndihme ?
 

AUSTRALIANI_VIP

Anëtar Aktiv
Titulli: Propozoj te shtoj aop NightGirl ose Tilonsja

po e vertet eshte por skam then se ka nevoje ..ti thua ka nevoje ene i ke heqe sepse ste ka leverdis ty.nesje
Nuk Jam pro aop-a ka plote
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Titulli: Propozoj te shtoj aop NightGirl ose Tilonsja

Un jam pro femrave :) atehere eshte mendimi jot nese sje dakort..nese mer votat shtohet.klm
 

LoNce

Antar Aktiv
Titulli: Propozoj te shtoj aop NightGirl ose Tilonsja

ueeeeeeee ku eshte caku me se na bo toni si vip ... du kolege se ska goca o toniiiiiiiiiiii cke qe je kundra cdo verprimi qe jom une pro :p
 

StReSi_DhE_BiZnEsI

Anëtar i ri
Titulli: Propozoj te shtoj aop NightGirl ose Tilonsja

perderisa i doni femrat ne staf me se dakort jam por jo ti proovokoni e ti hiqni masanej :) Pro
 

CAKMAKU

Anëtar i ri
Titulli: Propozoj te shtoj aop NightGirl ose Tilonsja

Te mos shtohen me aop pa mbushur 3 muaj rregjistrim nicku
Tema mbyllet.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top