• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Propozoj ta kthejm prap ne staf ^djali+ne_ender^

StReSi_DhE_BiZnEsI

Anëtar i ri
Ky eshte shum cuni mir dhe ka nje salle neti dhe eshte dhe i sjellshem dhe kur i flet degjon dhe mendoj ta rikthejm ne staf se ka dhe salle neti e ndihmon e klientet e salles
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Titulli: Propozoj ta kthejm prap ne staf ^djali+ne_ender^

Looooool edhe un kam sall neti :p hahahhaha

Nuk jam kundra per shtimin e kti por na duhen aop per pun se lam nam sop duke mar userat ne ndihme.

kam me i ra listes ne gjysem shum shpejt.

Le te shtohet por ishalla do i bi mendja me mar ndonje user ne ndihme.
 

AUSTRALIANI_VIP

Anëtar Aktiv
Titulli: Propozoj ta kthejm prap ne staf ^djali+ne_ender^

lol haromso ti je frykacak e bone listen ene shtove prap haha..
une se njofe shume..por besoi ti japim 1 munci prap me qe kan qen aop! pro :)
 
Top