• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Propozoj nick AL3XI per ircop Jepni mendimin ose voten tuaj

Never

NoN.Puo.Piovere.Per.Sempr e
Mosha
37
Vendndodhja
Mbi Toke
Pershendetje te gjitheve !

Nuk e di nese une kam te drejt te propozoj per ircop te rinje sic kam pare keto kohe qe jan shtuar por po bej kerkesen time shpresoj te merret prasysh nga te gjithe.Propozoj nick AL3XI per ircop sipas meje i permbush te gjitha kushtet rrin shume online njeh mire komandat eshte perdorues i vjeter njeh proxyt dhe ka menyre komunikimi me userat.spo shtoj gje tjeter,Ju lutem jepni mendimin tuaj klm cuna
 

JULIAN_IT

Antar Aktiv
Titulli: Propozoj nick AL3XI per ircop Jepni mendimin ose voten tuaj

llogjike qe i njef proxyt deri dje dmth para se te bashkoheshim me dardania ai nat dit bente fllode ketu llogjike qe i di proxyt eh medet
 

Never

NoN.Puo.Piovere.Per.Sempr e
Mosha
37
Vendndodhja
Mbi Toke
Titulli: Propozoj nick AL3XI per ircop Jepni mendimin ose voten tuaj

me qe luxor nuk merret me forum me dha keto logse.
[23:18] <LuXor> thuaju LuXor tha Po
[23:18] <LuXor> ose beje copy paste kete
[23:18] <LuXor> bisede
 

AlbTeam

Antar Aktiv
Vendndodhja
London UK
Titulli: Propozoj nick AL3XI per ircop Jepni mendimin ose voten tuaj

Pershendetje

ok me pak fjal po jap dhe un voten time (PO) por te jet me aktiv
 

DarKSouL

AlbNetwork CSOps
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Propozoj nick AL3XI per ircop Jepni mendimin ose voten tuaj

Pershendetje !

Sic e dini te gjithe, skam shume kohe qe ju njof, dhe nuk di te jap 1 percaktim te sakte per sa i perket propozimit te Never. Por me aq sa kam par une kur kam qen online, kam pare tek ky user 1 aktivizim te mire dhe nese e meriton statusin e Oper, pse mos e marri :)

Kshuqe une skam noi kundershtim!
 
Mosha
44
Vendndodhja
greqi-selanik
Pe: Propozoj nick AL3XI per ircop Jepni mendimin ose voten tuaj

pershendetje..meqe e ka propozu Never mban edhe pergjegjesine per propozimin ose shtimin e tije... keshtu qe une skam kundershtim. flm
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Titulli: Propozoj nick AL3XI per ircop Jepni mendimin ose voten tuaj

Po nese ndihmon ne mbarvajtjen e serverit pse mos te shtohet ? ky ka 1 orar qendrimi ne server me sa e kam pas par un te dobishem per mbarvajtjen e serverit, Me qe Never e njeh me shum nga ne, e respektoj mendimin dhe propozimin e tij dhe besoj se do ja vlej.

P.s Zdo jem shum aktiv se ka fillu sezoni dhe mos ma vini re sa te mbaroj ma boni hallall :D
 

SaK

Antarë
Pe: Propozoj nick AL3XI per ircop Jepni mendimin ose voten tuaj

Dhe un jam per pro. Un sa her futem gjithmon online e shof , plus qe duke e njoft personalisht e vej doren ne zjarr per ate.
 

CAKMAKU

Anëtar i ri
Mosha
36
Vendndodhja
Greqi
Titulli: Propozoj nick AL3XI per ircop Jepni mendimin ose voten tuaj

Pro jam dhe une per AL3XI.
 

Server

Services Oper
Vendndodhja
SHKODER
Titulli: Propozoj nick AL3XI per ircop Jepni mendimin ose voten tuaj

Pro dhe une pse jo eshte i Gatshem Gjithmon dhe un e shoh on shum :)
 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Titulli: Propozoj nick AL3XI per ircop Jepni mendimin ose voten tuaj

Mqs e ka propozuar Never edhe mendoj se njihen mire bashke pro jam edhe une ..
 

alfa-5

Anëtar i ri
Pe: Propozoj nick AL3XI per ircop Jepni mendimin ose voten tuaj

O Cunaaaaaaaa o Cunaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Gjermanet ..... :p

Po e filloj me pak humor si kurr me pare :)
Tashiiiiiiiiiii, problemi more trima nuk qendron tek shtimi ose jo i ktij cunit sepse ky e kam pa dhe un qe rrin on shum, kap proxyt, heq ven bane... te pakten kshu duket. Por problemi qendron tek fakti se ne jemi shumu shum brenda ne #opers dhe shto e shto e shto bohet si puna e koves se qumeshtit qe besoj se te gjith e dini. Nuk esht se jam kundra per ket, le te themi qe jam per po, por sme duket moment i pershtatshem per ta shtu tani meqe dhe paska marr vota nga shumica. E them kte sepse pervoja qe kam me thote qe kur dikush shtohet, momenti i qendrimit online e shumta fare esht 1 muaj, pastaj harrohet fare angazhimi aq sa edhe kur hyjme ne dhome as nuk pershendetemi me duke theksuar qe para shtimit privati ose ne main shndrin nga vezullimi i thirrjes se nickut nga personat qe pretendojn per shtim. Un i qendroj mendimit tim qe pa u hequr dikush per mosaktivizim gje qe te gjith e dini qe ka pavaresisht se jemi te gjith shok e miq dhe sduam ta pranojme, pra i qendroj mendimit qe jam per po per kte djal, por pa len dikush vendin ky esht mire ashtu sic eshte tani per tani. Nuk du ti mbesi hatri ndonjerit qe mund te preket "ne thonjza" nga shkrimi im per jo angazhim apo mosaktivizim pavaresisht se kuptohet qart se ku dua te dal, por tani per tani keshtu mendoj....
Kalofshit bukur :)
 

InFeRnO

Antar Aktiv
Vendndodhja
Germany
Titulli: Propozoj nick AL3XI per ircop Jepni mendimin ose voten tuaj

Un jam Pro Per AL3XI, Them dhe te shikohen disa qe nuk hyjn fare.. qe dhe ne ti japim shancin ktyre qe hyjn te pakten, nuk them te rrijn 48 ore online po te pakten 4 deri ne 6 ore online sa per pershendetje, behet dhe dhoma me aktive :)
 

TheSpilo

Antarë i ri
Titulli: Propozoj nick AL3XI per ircop Jepni mendimin ose voten tuaj

Pershendetje te gjitheve!
Se di nqs do te merret parasysh votimi im meqenese asnjeher nuk i eshte marre mendimi I (Csops) si per shtime edhe heqje aksesi .
Votimi im shkon pro per al3xi.
Flm te gjitheve
 

WxP

Antarë i Respektuar
Vendndodhja
FV.AL
Titulli: Propozoj nick AL3XI per ircop Jepni mendimin ose voten tuaj

Meqenese mu kerkua mos te flas ke kjo tema po e shpreh mendimin tim duke ju vene ne dukje pelqimin tim per AL3XI por duhet fillimisht te heqim personat qe nuk jan aktiv ne status dhe te vejme keto aktiv. Pa u heq ato nuk do shtohet as 1 me sillni emerat me mesazh privat kush duhet te hiqet e ti hedh ne votim ne forum.

AL3X do shtohet pas masave qe do meren me ircop qe nuk jan aktiv por edhe ato aktiv qe nuk kapin dot nje killl.... gjithmone me qenese ka fituar votimin ne menyre te imponuar.


Gjithetemirat.
 

Never

NoN.Puo.Piovere.Per.Sempr e
Mosha
37
Vendndodhja
Mbi Toke
Titulli: Propozoj nick AL3XI per ircop Jepni mendimin ose voten tuaj

e kush pretendon ti sjelli emrat e personave qe jan aktiv kur ju si root si dini?
 

Never

NoN.Puo.Piovere.Per.Sempr e
Mosha
37
Vendndodhja
Mbi Toke
Titulli: Propozoj nick AL3XI per ircop Jepni mendimin ose voten tuaj

qe sjan aktiv doja te thoja
 

WxP

Antarë i Respektuar
Vendndodhja
FV.AL
Titulli: Propozoj nick AL3XI per ircop Jepni mendimin ose voten tuaj

Kush ka pretendime per te shtu ircop te rinj...
 

TimiShijaksi

Anëtar i ri
Vendndodhja
Italy
Titulli: Propozoj nick AL3XI per ircop Jepni mendimin ose voten tuaj

Ateher meqe po jam me aktiv perseri po jap edhe un mendimin tim. Skam asgje kunder Al3xi por si propozim duhet ta bente nje root e jo nje admin, kjo e para, e dyta kur nje root nuk eshte dakord me kte mendim duhet te bllokonte mendimin e te jepte arsyjen e vet pa lejuar te shpreheshin te tjeret. Sa per mendimin e te tjerve shumica pothuajse te gjith jan shprehur pozitivisht kshuqe al3xi e meriton ircopin. Sa per mendimin e wxp qe te heqim ircopet qe jan pak aktiv eshte histori e vjeter. Te gjith jemi dakord te hiqen ata qe sjan aktiv por asnjeri nuk mer mundimin. Kur i thua alfa-5 te heqim kte jo thot e kam si vlla, te heqim ate? jo se e kam shok, ateher dyshoj qe duhet te hiqen vetem ircopet qe kan ardh dikur nga albnetworku edhe se gjithmon thoni qe tani jemi vetem nje. Kshuqe me pak fjal po u perdor nje hap i njejt per te gjith Ok ndryshe mos dilni me kto muahabete te hiqen me par ircopet qe sjan aktiv...
 

Never

NoN.Puo.Piovere.Per.Sempr e
Mosha
37
Vendndodhja
Mbi Toke
Titulli: Propozoj nick AL3XI per ircop Jepni mendimin ose voten tuaj

po ja une pretendova por me sa shikoj sqeka gje ky muhabet sepse ktu ne ircopat ose adm jemi per me u perdor e jo me dhen ndonje ide ne mbarvajtjen e serverit :D
 
Top