• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

propozoj ni moderator te Fv diaspora shqiptare

Status
E mbyllur për postime të tjera.

legjenda

Anëtar i Nderuar
propozoj ni moderator te Fv diaspora shqiptare esht nenforum duhet te kujdes shum per mergate shqiptare tash flasim seriozisht edi stafi me nevi menjehere ban vendos nuk esht ajo zgjedhje perse nen Fv diaspora shqiptare duhet te jete sa me aktive por stafi nuk intereson kjo gje ni moderator me votim te drejt
 
Last edited:

legjenda

Anëtar i Nderuar
Nona e Shqypnise Etnike(Linda Morina)! :fkorenti:
o tarak po flasim ne menyre seriozi nuk ke nevoje per humor nuk dua jem kandidat mundshem kete Fv kem shum a netare aktive te zgjuar kem jelesa zana shum tjera
 
Last edited:

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Legjenda nuk eshte detyra jote te propozosh Moderator apo Supermoderator,

Mos hap me tema te tilla...Faleminderit dhe kalofsh bukur
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top