• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

propozoj ni moderator te forum diaspora shqiptare

Status
E mbyllur për postime të tjera.

legjenda

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
MAQEDONIA VERIORE
propozoj ni moderator te forum diaspora shqiptare esht nenforum duhet te kujdes shum per mergate shqiptare tash flasim seriozisht edi stafi me nevi menjehere ban vendos nuk esht ajo zgjedhje perse nen forum diaspora shqiptare duhet te jete sa me aktive por stafi nuk intereson kjo gje ni moderator me votim te drejt
 
Last edited:

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Legjenda nuk eshte detyra jote te propozosh Moderator apo Supermoderator,

Mos hap me tema te tilla...Faleminderit dhe kalofsh bukur
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top