• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Propozoj MaTeO_Dr Per Aop.

Klajdi_Dr

Antar Aktiv
Kerkes Per Level 5
Ckemi Jam MaTeO_Dr... User i rregullt i irc.fajtori.com Kisha Qef Tu Boja Edhe Un Pjes e Stafit.... Tjap Edhe un Kontributin Si Gjith Tjeret.... Komandat i Zoteroj Mir..... Flm Per Mirkuptimin

[00:05] -NickServ- MaTeO_Dr is BoBa Me EmeR...DuRrSaK Me ZeMeR
-
[00:05] -NickServ- Time registered: Oct 14 08:09:58 2009 EDT
-
[00:05] -NickServ- Last seen time: May 10 17:49:21 2010 EDT
-
[00:05] -NickServ- Last quit message: Pafshim chatiiii
-

Them Ti Japim i Mundesi
 

AUSTRALIANI_VIP

Anëtar Aktiv
Titulli: Propozoj MaTeO_Dr Per Aop.

po pati zene mende dhe sillet mir ..dakorte por se pari te jet prove duke par si sillet dhe si vepron me acc ! pro
 

CAKMAKU

Anëtar i ri
Titulli: Propozoj MaTeO_Dr Per Aop.

Ky nuk shtohet aop sepse ka flooduar.
Gabim ai qe e ka hap kete teme.
 
Top