• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Propozim per Sop nick anja24

Status
E mbyllur për postime të tjera.

AL3XI

Te Ka Lali Shpirt
votoni nick anja24 per sop po ose jo mund edhe te komentoni dicka ne lidhje me vendimin qe merni ose dicka tj flm.
 
Un Votoj Pro Per Anja24 Per Aq Sa e Njof Un Eshte Shum e Afte Per Te Menaxhuar Statusin Sop Si Dhe SHum e Komunikushme Me Userat .. Pra vota Ime Eshte PO
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Vota ime esht JO. Arsyja.. Se njoh! Kohet e fundit sa kam par shum on rri pothuajse gjithmone deop.
 

chatoshqip

Antarë i Respektuar
Per anja24 edhe pse shof simpati nga shumica, mendimi im eshte per JO.
Arsyeja: Nuk e njof shum mire personalisht dhe nuk dua te krijohen keqkuptime ne staf.
Me vone kismet e diskutojme prap.
 
Last edited:
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Shqiperia
Help Users
Staff Only
 • No one is chatting at the moment.
 • Dyrri @ Dyrri
  is our newest member. Welcome!
 • H @ harbin21
  is our newest member. Welcome!
 • WxP @ WxP:
  Kush jan kto 2 antaret e rinj Gurry dhe harbin21 i njifni?
 • A @ alexandriado69
  is our newest member. Welcome!
  A @ alexandriado69 is our newest member. Welcome!
  Top