• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Propozim per Ircop

Propozim per Ircop

 • Po

  Votat: 8 88.9%
 • Jo

  Votat: 1 11.1%

 • Totali i votuesve
  9

TimiShijaksi

Anëtar i ri
Pershendetje te gjithve. Pasi fola me Wxp ca dit me par edhe kemi vu re qe kemi nevoj per ircop e vendosa te hap kte tem per te propozuar 2 Sopa aktual per ti kaluar Ircop. Ata jan Server e Burn meqe rrijn pothuajse gjith naten on line.
 

Network

Antar Aktiv
Pe: Propozim per Ircop

Burn skishte nevoje per votim , është robi me tamom dhe robi qe di te boj muhabet e te rrespektoj. ma do menja gjynof qe e keni len kaq gjat me prit..

sic e thash tek tema tjeter ky dhe server e merito nga sopat per tu shtu ircop. Burn duhet sesbe sidomos per ne oret e darkave
 

alfa-5

Anëtar i ri
Pe: Propozim per Ircop

Cun shum i mire dhe ky, me perkushtim dhe sjellje te mire! Ja vlen dhe ky... PRO
 

InFeRnO

Antar Aktiv
Titulli: Propozim per Ircop

Te them drejten kam dash me hap i tem te tille , dhe mendoja qe Burn nga ana ime personalisht nuk ka nevoje per votim, Burn e meriton ..është cun me norme e njof sh mire. gjithashtu dhe [Server] tu shtonte ,plus kisha deshire dhe Pazzini te ishte oper meqe ai shum mire mund te zevendose 2 orare si te shqiperise dhe Usa ose e kunderta te kalonte Sop!!
 

The_AnGeL

WwW.FunGames22.CoM
Titulli: Propozim per Ircop

Burn është Cun persmari ! Mbeshtes mendimin e Tonit... Na Duhet ai person ne staff !:)
 

The_AnGeL

WwW.FunGames22.CoM
Titulli: Propozim per Ircop

Te them drejten kam dash me hap i tem te tille , dhe mendoja qe Burn nga ana ime personalisht nuk ka nevoje per votim, Burn e meriton ..është cun me norme e njof sh mire. gjithashtu dhe [Server] tu shtonte ,plus kisha deshire dhe Pazzini te ishte oper meqe ai shum mire mund te zevendose 2 orare si te shqiperise dhe Usa ose e kunderta te kalonte Sop!!
Sa per Pazzini mund ta favorizoj orari por nuk vlen asnje lek , fmi qe merren me llafe lart e posht e sjellin vec debate ne staff per ca na duhen...per tu zan e mos me be chat ? Un jam kundra Atij sic mund te jen dhe te tjere ;)
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Titulli: Propozim per Ircop

Ky është i dobishem dhe shum cun korrekt:) shpresoj ta kemi ne stafin opers :)
 
Top