• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Propozim per aop [Ai]

Status
E mbyllur për postime të tjera.

HaRoMsI

<3 WiDe <3
jam filani me nick [AI] BRENDA MUNDESIVE kerkoj access level 5 nese dhe ju deshironi qe te behem pjese e ketij stafit te mrekullueshem qe e perbeni ju dhe une ne te ardhmen flm per kohen tuaj te shtrenjte klm
Folem dhe ne irc per kte cunin e njof ne real eshte mosh e pjekur dhe jo tip qe shan apo ofendon :)

Osht si pune stresit vec per femra e ka menen :D

Cun i respektushem :D
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Titulli: Propozim per aop [Ai]

[13:15:55] -ChanServ- Access level for [AI] on #ndihme changed to 5.
-
[13:16:00] -ChanServ- Access level for [AI] on #shqiperia changed to 5.
-
[13:16:05] -ChanServ- [AI] added to #Stafi access list at level 5.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top