Projekti " Liber me Krijime"

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
@Moonlight 1 te erdhi nga une qepare
tjetren zgjidhe ti flori nga ato qe kam hedh keto ne forum
respekte,,,,,,,,,,,,,,,,
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
@Moonlight 1 te erdhi nga une qepare
tjetren zgjidhe ti flori nga ato qe kam hedh keto ne forum
respekte,,,,,,,,,,,,,,,,
Ta shpjegova Vin , duhen nga ato qe me ke derguar per konkursin e jo jashte tij.
Kaq e veshtire eshte te kuptohem?
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
@Moonlight ca te bej moj shoqe
Kshu eshte kur ke te besh me budallej si puna ime... :( :(
1 ta nisa
Te 2 ne darke ne shpi te hap fletoret e gjimnazit ku e kam shkruajtur
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Nje shurjae kurioziteti

Meqe wxp do e kapte nga veshi te sillte Kaon..nga i veshi ti thoje nese publikohen dot shkrimet e tij?
Mbaj mend disa te mire.

Kush tjeter ka refuzuar?
@jana80 pse sdo ti?
 

NGU

Wild child full of grace 💫
O vinjol pash zotin
Duhen vetem ato qe i ke sjelle me pare me forum
ato ne fletore mbaji ne fletore , se me lujte menc! :mad::mad::mad::mad:
Ste kam ditur se je kaq e durueshme. Lol

Ky liber u bo histori nfakt. Gjithe e kane dite para ca javesh pr kte pune. Ato qe sti sjellin ske nevoje me i lut shume e shume, i bie qe sdun t perfshihen ne liber. Po aq pertac sa edhe nje pergjigje sjane ne gjendje ta kthejne.

Hajd suksese, dhe behu me e eger:p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Ste kam ditur se je kaq e durueshme. lol

Ky liber u bo histori nfakt. Gjithe e kane dite para ca javesh pr kte pune. Ato qe sti sjellin ske nevoje me i lut shume e shume, i bie qe sdun t perfshihen ne liber. Po aq pertac sa edhe nje pergjigje sjane ne gjendje ta kthejne.

Hajd suksese, dhe behu me e eger:p
Ne fakt e tregova edhe kete tiparin :p
Sic jam impulsive , jam edhe e duruar
ekstrem i te dyjave lol
I mirekuptoj sepse ndjejne edhe ata nje presion mbi cfare duhet te sjellin... :)
Ideja eshte se nuk doja te vendosja une , pasi e di fort mire qe gjithkush nga ne, ka copeza qe i dashuron dhe ato do donte te kishte ne ate liber.

projekti i librit nuk eshte dicka qe nis sot dhe mbaron sot...
Cdo gje ne kohen e vet ,mjaft te jete deshira e mire nga te gjithe dhe do ia dalim me sukses...

puf ty
 
  • Më pëlqen
Reactions: NGU
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top