Projekti " Liber me Krijime"

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Clidhje ka
Dhe un ato 2 lek mund ti dhuroja per ndonje shoqat humanitare apo ne alkol sot ne dark.
Asnjeri po te detyron... leket jan te tuat dhe bo cfare te doj zemra.
Mua mu duk dicka interesante dhe kopjen time do ta ruaj me xhelozi si kujtim i periudh time ketu brenda. Brenda mundesive kuptohet...
Nuk thashe qe po me detyron,bera dy krahasime dhe pytje
 

Imp4cT

Antarë i Respektuar
Po ja nis donacionin tim Canit direkt se aq e ka pazarin ai per promovim 10 mije e siper.
He se llafe jane, Ujku Cerrikut edhe per kostumin qe kishte vesh kishte kerku donacion publik ene leket e taksise me u kthy ja mori Canit. Lol
 
Meqenese jam duke ardh per shqiperi
ku ta bej kte donacionin e dyte:p

2303BA23-0E2A-4252-A79E-131A0F2F3369.jpeg
 
Sapo thyva qypin per te mbeshtetur forte projektin e hallos time nga kashari.
I dhuroj keto per faqen e poezise qe Sad i vodhi Zef Bekes nga facebooku dhe e solli ketu si krijim te vetin. lol
Shiko fotografinë 1712261
Edhe ismail qemali e vodhi flamurin ne durres dhe e çoj ne vlore lol njerzit per mire mundohen lol
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Ende jam ne pritje te disa shkrimeve.
Pls behuni serioz e jepni kontributin tuaj.
Flm
 

Didi

C'est la vie.
Më duhet të bëj një tërheqje “veshi”, nuk është mirë të tejkalojm në shaka (pavarsisht që asnjëri mund të mos e ketë me të keq).

Por përderisa është një projekt serioz, dhe Moni, e ka marr përsipër, gjëja që mund të bëj secili është të japi mendime apo të pyesi çdo lloj gjëje, ama të jet diçka serioze. Si është edhe tematika e cila e meriton.

Nuk më duket tema e përshtatshme për ta kthyer në humor pa limit. ( :
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Pershendetje edhe njehere

Po bej serish apelin

deri me tani personat qe mi kane derguar krijimet jane


@NeVertiti , @Frank , @Soulmind ,@DeliriumMind , @Nicktjeter , @Desa , @LeVoyageur
@Didi , @Arfenilla @Dorina

Personat qe duhet te mi sjellin ende

@ZHIGO , @Vinjol , @kitrra 123 , @Vvetoni

Nese ka ende dike qe nuk eshte permendur ju lutem ma rikujtoni...

Edhe dicka , per cdo krijim shtoni edhe Muajin /Vitin kur e keni shkruar...
qa re ?? DIn Lokja me ba Poezi ???

Poeite te jene Originall jo te kopjuara diku tjeter ":D
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top