Projekti " Liber me Krijime"

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Mjesi, nen sigle time nuk mund ta pranoj, une nuk jam nje krijus i mire.
Do kisha deshire qe cdokush qe ka kriju ta botoje nen pseudonimin e vete, daten dhe oren e postimit.
Kete daten dhe ore harroje se po na hap pune kot se asnje nuk mban mend kur i ka shkruar.
Niku mjafton muaji dhe viti :)
 
  • Më pëlqen
Reactions: WxP

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Mjesi, nen sigle time nuk mund ta pranoj, une nuk jam nje krijus i mire.
Do kisha deshire qe cdokush qe ka kriju ta botoje nen pseudonimin e vete, daten dhe oren e postimit.
Ajo qe them eshte se autori i librit do jete fv.
Kurse per emrin tend eshte levi qe deshiron...ktheji atij pergjigje jo mua
 

WxP

Hidrauliku
Na fal se sa po pi kafen skom pa cin kom cicu ?
 

WxP

Hidrauliku
Duhet minimalishy 410.1qe tdalesh i pari lol po jep 5 se ta boj une 500 :p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Sa ide te bukura sjell e dashur Mon bravo!
Mu kujtua kjo" shqiperia u be..tash mungojne te behen shqiptaret" hahahaha
Idea eshte super...uroj qe te behet e realizueshme..do te ishte dicka unike dhe me vlere...
Edhe ti ke disa krijime...do perfshihesh?
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Edhe ti ke disa krijime...do perfshihesh?
Realisht une kam shume.. i kam te postuara tek faqja ime..jane shkrime te disa viteve me pare..
Por asnjehere nuk i kam pare me syrin ti botoj..qofshin edhe disa flet te vetme...
P.s dikur kisha ne mendje te botoja dicka por e lash..e qe nga ai moment dmth vazhdoj te mos e kem shume me deshire kete pjese...
 

Didi

C'est la vie.
@LeVoyageur një kuriozitet. Pse e ke kaq problem?

Fundja nickname është, spo vendosen të dhëna tjera, apo del ndonjë gjë mbas që sduhet? :p
 
@LeVoyageur një kuriozitet. Pse e ke kaq problem?

Fundja nickname është, spo vendosen të dhëna tjera, apo del ndonjë gjë mbas që sduhet? :p
Nuk e kam problem jo.
Thjeshte ky nickname me ka shoqeruar pergjate gjithe jetes time virtuale.
Ka persona ne jeten time reale qe edhe mund te kene degjuar per identitetin tim virtual por nuk dine asgje per krijimtarine time.
Ose te pakten per krijimtarine time ne virtualitet.
Kaq.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Nuk e kam problem jo.
Thjeshte ky nickname me ka shoqeruar pergjate gjithe jetes time virtuale.
Ka persona ne jeten time reale qe edhe mund te kene degjuar per identitetin tim virtual por nuk dine asgje per krijimtarine time.
Ose te pakten per krijimtarine time ne virtualitet.
Kaq.
Zgjidh nje nickname tjetee ath dhe e veme
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Nuk e kam problem jo.
Thjeshte ky nickname me ka shoqeruar pergjate gjithe jetes time virtuale.
Ka persona ne jeten time reale qe edhe mund te kene degjuar per identitetin tim virtual por nuk dine asgje per krijimtarine time.
Ose te pakten per krijimtarine time ne virtualitet.
Kaq.
Thua aq te famshem do behemi?

Por dmth...ti sapo the ke bere seks me njeren ketu,si do reagojne te tjeret kur te lexojne? :p
 
Nuk e kam problem jo.
Thjeshte ky nickname me ka shoqeruar pergjate gjithe jetes time virtuale.
Ka persona ne jeten time reale qe edhe mund te kene degjuar per identitetin tim virtual por nuk dine asgje per krijimtarine time.
Ose te pakten per krijimtarine time ne virtualitet.
Kaq.
2020a shoku ste rref njeri qe perdor forumet se fundja forum po frekuenton jo shpi publike :p
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Une kam nje pytje ,jemi qe jemi.
A behet reklame me shitjet?
Ne sensin nese ec mire shitja e librit..?
Sepse ne vend te bej ketu nje donacion me vlere 50 evro,po mendoj te blej libra me ate.

,?
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Une kam nje pytje ,jemi qe jemi.
A behet reklame me shitjet?
Ne sensin nese ec mire shitja e librit..?
Sepse ne vend te bej ketu nje donacion me vlere 50 evro,po mendoj te blej libra me ate.

,?
Clidhje ka
Dhe un ato 2 lek mund ti dhuroja per ndonje shoqat humanitare apo ne alkol sot ne dark.
Asnjeri po te detyron... leket jan te tuat dhe bo cfare te doj zemra.
Mua mu duk dicka interesante dhe kopjen time do ta ruaj me xhelozi si kujtim i periudh time ketu brenda. Brenda mundesive kuptohet...
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top