Projekti " Liber me Krijime"

Status
E mbyllur për postime të tjera.

WxP

Hidrauliku
Po cne ajo taksa ??? E mban gofoundme ??
 

WxP

Hidrauliku
Tu shtofshin ishalla :D
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Jo jo ato 1400€ i harxhoj te Padami lol
nese shkon aty tek Padami, ja marr Fundim Gjepalit, ndryshe nuk kalon ne Shijak lol lol

Por, me Luanin e Meduzes, me ate nuk merrem une, pasi nje here qe i gerthita, shkoi me vrap tek shefi i madh... lol lol
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
nese shkon aty tek Padami, ja marr Fundim Gjepalit, ndryshe nuk kalon ne Shijak lol lol

Por, me Luanin e Meduzes, me ate nuk merrem une, pasi nje here qe i gerthita, shkoi me vrap tek shefi i madh... lol lol
Posi posi lol lol
@WxP ia mbajte apo ia ktheve mo? Lol
 

Marla

Themelues i Forumit
Ti hallo e vogel sa leke dhe per kauzen e hallos se madhe? :p

Doja me dhene 20000 euro por sma autorizon banka kete transaksion :p

Po ti nipce apo e ke lene me kontribu ne natyre ,,, dmth me pune vullnetare me shpernda librat :p
 
Mundem te shpreh nje deshire?
Nese vendosni te botoni edhe krijimet e mia do te deshiroja qe te publikoheshin nen siglen e fv.al , ose nese kjo gje nuk eshte e mundur atehere nen siglen e nick te @WxP
Faleminderit per mirekuptimin!
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Shif me boj leket e kamionit per Angli me kete liber se ke ty i kam shpresat. lol
Shtt se na degjojne investuesit e nuk kontribuojne me
Librin me letra gazetash do e shtypim lol
Leket te gjitha per ty jane...pse projekte koti bejme ne :p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Mundem te shpreh nje deshire?
Nese vendosni te botoni edhe krijimet e mia do te deshiroja qe te publikoheshin nen siglen e fv.al , ose nese kjo gje nuk eshte e mundur atehere nen siglen e nick te @WxP
Faleminderit per mirekuptimin!
Mgjesi
Padiskutim qe nen emrin e fv do publikohen si autor
Kam biseduar per kete dhe nuk ka asnje problem
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Kam nje kerkese e une per te gjithe ju
Shikojini ato ofertat qe kam vene ,ne menyre te atille qe te jemi te qarte
Ose nese keni pyetje ti bejme share bashke.
Deri tani kemi marre oferten konkrete nga nje shtypshkronje , jam ende ne pritje edhe nga dy te tjera.
Gjithashtu kini parasysh se tek oferta e pare nuk eshte perfshire redaktori
Dhe meqe ka patur shume debate mbi redaktimin mire do ishte te jepnit mendimin tuaj nese deshironi ti redaktoni ose jo?
 

WxP

Hidrauliku
Mgjesi
Padiskutim qe nen emrin e fv do publikohen si autor
Kam biseduar per kete dhe nuk ka asnje problem
Mjesi, nen sigle time nuk mund ta pranoj, une nuk jam nje krijus i mire.
Do kisha deshire qe cdokush qe ka kriju ta botoje nen pseudonimin e vete, daten dhe oren e postimit.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top