Projekti " Liber me Krijime"

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Kam edhe une nje gjys poezie moni
kto dite e mbaroj
 
Kam frike se me publikimin e librit
do lem k.q e namit... imagjinoni sa kureshtare
kushurinj e xhaxhallare do na vizitojne forumin
Do kemi turp me gjujt ndonjeren gabimisht:p
 
Redaktimi i fundit:

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Kam frike se me publikimin e librit
do lem k.q e namit... i magjinoni sa kureshtare
kushurinj e xhaxhallare do na vizitojne forumin
Do kemi turp me gjujt ndonjeren gabimisht:p
Te zhdukim te pakten te dhenat qe cojne tek identiteti yne real lol
Do jene me nickname ...kshuqe mos i thuj askujt qe je ti autori lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Se kishte thene @Arfenilla ia tregoni familjes librin...
Qyyy thashe cthote kjo
Di familja ime qe ka nje goce keshtu lol?
Jo se di.
Ata me dine per te mire
Po ,Nuk kan dyshime ase familja se je e mir🙂

pastaj thash familjes (femive tu moj)🤦‍♀️🤣
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Mua jo...
Ngjan sikur do gjesh harten me kontinentet e kuriozitet per kafshet.
Nuk ngjan si liber me permbledhje "letrare"
Nuk eshte jona jo , thjesht formati si prerje
Meqenese do perfshijme fotot
Mgjth eshte thjesht nje ide...
Ende jam ne pritje te ofertave te tjera
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Nuk e kuptoj se perse nuk punon linku "dhuro", por nese punon me kohe vonese, do me ktheni mbrpasht 1000euro dhe mbani 200euro, se kam 6 here qe e provoj lol lol lol
 

WxP

Hidrauliku
Nuk e kuptoj se perse nuk punon linku "dhuro", por nese punon me kohe vonese, do me ktheni mbrpasht 1000euro dhe mbani 200euro, se kam 6 here qe e provoj lol lol lol
Hahahhaha punon re provoje nga fv.al si domain...
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Pertej shakase nepermjet paypal po veproja, nuk e kuptoj se perse po e ben, para nje ore bera abonimin ne digitalb dhe mbetja ishte me shume zero (ske lek thote) ueeeee lol lol lol
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top