Projekti " Liber me Krijime"

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Pershendetje te gjithve ,
Doja tju beja me dije te gjitheve ne lidhje me projektin me te ri te ndermarr nga Forumi Virtual
Sic edhe e keni vene re ,se fundmi shume antare kane kontribuar per botimin e nje libri , i cili do kete ne permbajtjen e tij vetem shkrimet e cdo antari qe ka krijuar brenda FV.
Fillimisht perpara se te nisim me kontaktet mbi vleren sa do kushtoj i gjithe projekti, duhet ti marrim leje secilit krijues per botimet e tij.

Nese jane dakort te perdoren apo jo?
Gjithashtu krijimet do jene nen siglen e anonimatit virtual edhe ne liber.

Po rendis gjithe autoret nder vite por qe edhe jane pjese perberese ende sot e ketij formati

@SaD , @kitrra 123 , @Endrra , @Nicktjeter , @Vvetoni , @Arfenilla , @LeVoyageur , @Soulmind , @Jetmira , @Milanisti , @jana80 , @lovely , @DeliriumMind , @Fly , @NeVertiti , @Fiore , @Levina , @Didi , @Loyalty , @ZHIGO , @Desa , @Frank

PS: Renditja eshte rastesore dhe nese kam harruar dike, kerkoj ndjese , por sigurisht me informoni dhe do shtohet emri.

Kjo teme do sherbej vetem per aprovim e jo per qellim tjeter.

Faleminderit dhe uroj te jemi te gjithe bashke ne kete projekt :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Suksese :)
Do ju lutesha qe krijimet e mia te mos perfshihen. Faleminderit :)
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
Perlat e mia origjinale duhet me patjeter te jene aty.
 

DeliriumMind

Set yourself free ? change can be good.
Per aq pak sa kam shkruajtur... ok
Ta kisha dit do kisha derguar gjera me te embla haahaha
Ps: jam pro
 

Sirius.

Sapiosexual!
Suksese :)
Do ju lutesha qe krijimet e mia te mos perfshihen. Faleminderit :)

Kini kujdes te drejten e autorit Soulmind pershembull do ju hudhe ne gjygj nese e publikoni :D

Edhe 1 kuriozitet tjeter imi

Nese do publikohet dmth do shitet nese do shitet te ardhurat nga libri do i jepni bamiresi per te prekurit nga termeti apo thjesht neper xhepat tuaj?
 

DeliriumMind

Set yourself free ? change can be good.
Kini kujdes te drejten e autorit Soulmind pershembull do ju hudhe ne gjygj nese e publikoni :D

Edhe 1 kuriozitet tjeter imi

Nese do publikohet dmth do shitet nese do shitet te ardhurat nga libri do i jepni bamiresi per te prekurit nga termeti apo thjesht neper xhepat tuaj?
Pse e kthen ne politik?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Doni me na be shkrimtar me zor ;) jam pro nese pranon te beje dikush nje recension te mire se ndryshe na shkoi fytyra :p
Do behet cdo gje hap pas hapi, patjeter qe do kete edhe redaktim nga profesionist :)
 

Abisi

Larguar✌
Pershendetje te gjithve ,
Doja tju beja me dije te gjitheve ne lidhje me projektin me te ri te ndermarr nga Forumi Virtual
Sic edhe e keni vene re ,se fundmi shume antare kane kontribuar per botimin e nje libri , i cili do kete ne permbajtjen e tij vetem shkrimet e cdo antari qe ka krijuar brenda FV.
Fillimisht perpara se te nisim me kontaktet mbi vleren sa do kushtoj i gjithe projekti, duhet ti marrim leje secilit krijues per botimet e tij.

Nese jane dakort te perdoren apo jo?
Gjithashtu krijimet do jene nen siglen e anonimatit virtual edhe ne liber.

Po rendis gjithe autoret nder vite por qe edhe jane pjese perberese ende sot e ketij formati

@SaD , @kitrra 123 , @Endrra , @Nicktjeter , @Vvetoni , @Arfenilla , @LeVoyageur , @Soulmind , @Jetmira , @Milanisti , @jana80 , @lovely , @DeliriumMind , @Fly , @NeVertiti , @Fiore , @Levina , @Didi , @Loyalty , @ZHIGO , @Desa , @Frank

PS: Renditja eshte rastesore dhe nese kam harruar dike, kerkoj ndjese , por sigurisht me informoni dhe do shtohet emri.

Kjo teme do sherbej vetem per aprovim e jo per qellim tjeter.

Faleminderit dhe uroj te jemi te gjithe bashke ne kete projekt :)
Jo!
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
Kini kujdes te drejten e autorit Soulmind pershembull do ju hudhe ne gjygj nese e publikoni :D

Edhe 1 kuriozitet tjeter imi

Nese do publikohet dmth do shitet nese do shitet te ardhurat nga libri do i jepni bamiresi per te prekurit nga termeti apo thjesht neper xhepat tuaj?
Kur te kesh nje shkrim dhe te marresh pjese ne liber do te te them ke veshi % qe merr ti nga shitja kolosale qe do behet.
 

Sirius.

Sapiosexual!
Kur te kesh nje shkrim dhe te marresh pjese ne liber do te te them ke veshi % qe merr ti nga shitja kolosale qe do behet.

Jo ke veshi se do te akuzojne :D

Se kapet idene time se sdu te dal kshi si dele zeze. Suksese!
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
@Lucifer libri do jete me vetfinancim dhe jo per shitje,por ne duart e antareve.
Me shume detaje do jepen hap pas hapi!

Nese do dhuroja dicka do doja te dija se cdo behet me te ardhurat nga shitja e librit kjo e gjitha.

Filantropia eshte gje e mire jo politike.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
E mire na falni. Shume suksese te gjitheve me shume dashamiresi nga une.
Thx :)

Thjesht e kam cilesuar qe cdo gje do jete trasparente dhe do japim info pasi te marrim hapat me rradhe.
Fillimisht te dime se kush pranon e kush jo :)
Por qe nuk do jete ne shitje ....
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
Jo ke veshi se do te akuzojne :D

Se kapet idene time se sdu te dal kshi si dele zeze. Suksese!
He se nuk u be nami. Nuk trembemi nga akuza pa baza te shendosha jo. Na eshte regjur lekura me kto gjera .?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Mendojeni dhe shitjen une pershembull do e blija me kenaqesi.
Kane ca kritere kto shtypshkronjat ....
Shtepite botuese sigurisht nuk e marrin persiper :)

Dhe cdo leke edhe nese shitet do kaloj per mirembajtjen apo upgrade e forumit :)
 

Sirius.

Sapiosexual!
Kane ca kritere kto shtypshkronjat ....
Shtepite botuese sigurisht nuk e marrin persiper :)

Dhe cdo leke edhe nese shitet do kaloj per mirembajtjen apo upgrade e forumit :)
Tirazhi.

Nese shtoni numrin e kopjeve ulni koston e produktit. Nese prodhoni shume kopje dhe i nxirrni per shitje mund te keni noj lek per upgrade WxPne :D
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Kini kujdes te drejten e autorit Soulmind pershembull do ju hudhe ne gjygj nese e publikoni :D

Edhe 1 kuriozitet tjeter imi

Nese do publikohet dmth do shitet nese do shitet te ardhurat nga libri do i jepni bamiresi per te prekurit nga termeti apo thjesht neper xhepat tuaj?

Haha! Jo mo jo se s'jam aq e keqe. :p

Ky liber eshte per kenaqesi te anetareve dhe fakti qe po pyesin do te thote se do pefshijne vetem ata qe kane deshire te jene pjese! :)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top