• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Projekti i ri nga Geti (Video)

xhebrail1

INTERIST
Një prej reperëve më të përfolur shqiptarë, Getoar Selimi, ka publikuar këngën e tij të re solo me videoklip.

“E Nxonme” është kënga e cila flet për një aventurë dashurie, ku një femër tradhton të dashurin e saj për Getin dhe vazhdon aventurën me të dytë.

Sidoqoftë, ajo që shohim tekstualisht në këtë këngë dallon vizualisht.

Videoklipi i punuar nga Imagine Creative shfaq Getin si multi-milioner mbi çatinë e hotelit Swiss Diamond dhe me veshje karakteristike e ambient mbretëror.

Këngën e kanë punuar producentët shqiptarë, krijuesit e hitit “Fenix”, Zzap dhe Chris. /Telegrafi/


 
Top