• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Problemet me shqetesuese te momentit

Vajza

Staf në FV.AL
Ti je mbipeshe! Duhet te fillosh djeten
duke e kombinuar me vrap
pastaj bej squat ne qoftese do me u bo si kallashi,!
ne dite nuk duhet te kalosh me shume se 1600 kalori
Cfol more mbi peshe un jam si solenka , si ato pipkat , po me kape me theve ndysh 😂😂
 

Vajza

Staf në FV.AL
Ti je mbipeshe! Duhet te fillosh djeten
duke e kombinuar me vrap
pastaj bej squat ne qoftese do me u bo si kallashi,!
ne dite nuk duhet te kalosh me shume se 1600 kalori

shoqerohu me njeres qe te japin motivim
per te arritur objektivin qe do
Me ca do bej squat , tja mar hua valigjet dikujt 😂😂
 

DeliriumMind

I can't decide if I need a hug or 2 weeks of sleep
Mashallah , nje cic sa koken time e paske 😂
Ca marshallah mi
Dhuroj per vitin e ri po deshe 😂
Asnji te shikoj mo ne sy
Smund te veshesh kmisha
Te kap sikleti kur duhet te pershendesesh robt me perqafim 😂😂😂😂
Plus qe rendojne tek kurrizi.
55 kg kam qen ca vite me pare 😭😭😭😭😭
Kur pija vetem alkol
 

Vajza

Staf në FV.AL
Ca marshallah mi
Dhuroj per vitin e ri po deshe 😂
Asnji te shikoj mo ne sy
Smund te veshesh kmisha
Te kap sikleti kur duhet te pershendesesh robt me perqafim 😂😂😂😂
Plus qe rendojne tek kurrizi.
55 kg kam qen ca vite me pare 😭😭😭😭😭
Kur pija vetem alkol
Ani de e ngjesh mire at qe epershendet ,😂😂
 
Top