• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Problemet me shqetesuese te momentit

DeliriumMind

Shake it like a Polaroid picture.
@Ai_Genci mos u streso qe me hap te pare... nuk hajm akoma 😁
Perkundrazi
Ky forum (nuk njoh te tjere) eshte unik.
Do te gjesh anetare nga gjith shqiperia dhe direkt dike qe te ngjitet qe me shkrim te pare...
Por gjeja me e bukur eshte qe jemi si familje
Shahemi dhe rrifemi por sbojm dot pa njeri tjetrin... edhe thjesht per te dal nga mononia e jetes reale.
Mir se erdhe ne ket big family
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
@Ai_Genci mos u streso qe me hap te pare... nuk hajm akoma 😁
Perkundrazi
Ky forum (nuk njoh te tjere) eshte unik.
Do te gjesh anetare nga gjith shqiperia dhe direkt dike qe te ngjitet qe me shkrim te pare...
Por gjeja me e bukur eshte qe jemi si familje
@Ultraviolet na bone si familje kopilash mi 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
@Ai_Genci mos u streso qe me hap te pare... nuk hajm akoma 😁
Perkundrazi
Ky forum (nuk njoh te tjere) eshte unik.
Do te gjesh anetare nga gjith shqiperia dhe direkt dike qe te ngjitet qe me shkrim te pare...
Por gjeja me e bukur eshte qe jemi si familje
Shahemi dhe rrifemi por sbojm dot pa njeri tjetrin... edhe thjesht per te dal nga mononia e jetes reale.
Mir se erdhe ne ket big family
Po baba kush o??lol
 
Top