• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pro apo Kunder !

Pro apo Kunder !

 • Nuk duhet te gjykohet

  Votat: 3 75.0%
 • Duhet te gjykohet

  Votat: 1 25.0%
 • Nuk e di

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  4

Dilematiku

Antar Aktiv
Te rrespektuar !

Desha ta di mendimin tuaj lidhur me ate se a duhet te gjykohet Albin Kurti apo jo. Nuk po ju jap me shume llaf sepse e di se pak a shume keni njohuri per kete tem.
 

Dilematiku

Antar Aktiv
Titulli: Pro apo Kunder !

Ju kisha lut qe ne shoqerim me voten te jepni dhe nga nje koment te shkurter.

T'faliminderit per mirekuptim
 

sabah

Anëtar i Respektuar
Titulli: Pro apo Kunder !

Albin Kurti eshte nje i ri shqiptar qe skerkon as me shume por edhe as me pak qe shqiptaret e Kosoves te vendosin vete per fatin e tyre se si do te qeverisin dhe do ta prosperojne Kosoven.Jane miqte e serbeve ata qe kerkojne te ndalin shqiptaret ne pergjithesi dhe Albin Kurtin ne vecanti ne kerkesat e tyre te ligjeshme.Kosova tashme eshte shtet i pavarur dhe sovran dhe Euleksi ska te drejte tu ngaterrohet si ferre neper kembe shqiptareve.Ja pra, pse Euleksi kerkon te trembe shqiptaret duke gjykuar dhe denuar me burg Albin Kurtin.
 
Redaktimi i fundit:

Elsa-1

Antar Aktiv
Titulli: Pro apo Kunder !

Dilematiku, nuk edi se c'mund te them Albini ka ber shum per Kosoven, ka ber per te miren e Kosoves, ka qene aktiv ne te gjitha strukturat e Kosoves, nuk edi se si mund te gjykohet nje njeri si Albini, ne vendese te gjykohen ata ushtare polak nese nuk gaboj qe i vrane 2 kosovar ne demonstratat te vitit 2007 keta meren me Albinin, kjo esht nje padrejtesi e madhe nga vet shteti i Kosoves..
S'di cka mund te shtoj me teper sinqerisht..
 
Private conversations
Help Users
  Top