• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Prezantimi qe me ngeli peng.

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Prezantimi qe me ngeli peng.


Do ti them vëllaut tim të kthehet ne forum :D pasi qe 2-3 vite e ka bër regjistrimin......

...dhe do ti them :D se personat e 2010-ës janë bër të shpeshtë për rikthim ne forum :D


dmth se edhe pas ca vitesh mund hyj të bëj postime kalimthi :p 

Aki

misfit
Titulli: Prezantimi qe me ngeli peng.

Gjeta dhe nje tjeter gje:

O Pestilence sa emra ke ne forum aman?

Ska ngel kush pa e bere rolin e ironikes.
Por e kenaqur ti te kenaqur dhe ne,cke ti.
Jeta me personalitet te dyfishte ka ecur jo pak here por
te dish qe ben MUUUU. Ndrysho theniet te pakten dhe do ecesh pa j vene re :)
Mesazhet mikpritese te Nicktjeter kur erdha une ne forum...Ehhh ishin ato vakte :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Prezantimi qe me ngeli peng.

Gjeta dhe nje tjeter gje:


Mesazhet mikpritese te Nicktjeter kur erdha une ne forum...Ehhh ishin ato vakte :)
Per ankesa ndaj nictjeter hap teme tjeter. C'i duhet morenes se si eshte sjell nick me ty? :p

ma nis cik ate tajlandeze ti mua. Se jam me.cel spo e kerkoj temn tjeter :/
 

Aki

misfit
Titulli: Prezantimi qe me ngeli peng.

Per ankesa ndaj nictjeter hap teme tjeter. C'i duhet morenes se si eshte sjell nick me ty? :p

ma nis cik ate tajlandeze ti mua. Se jam me.cel spo e kerkoj temn tjeter :/
Ncuq nuk ishte ankese ishte sa per ta shprehur inspirimin 'what goes around comes around' :D

p.s. Ec shko dil te aeroporti se sta di adresen ajo ty e mos bej shume naze :p
 
Top