• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Prezantimi qe me ngeli peng.

Morena

...Δʝɛя...
Sme ze vendi vend ka 4 vite e ketej sikur me ka ngel hurma ne fyt.
Atehere te dashur forumista une jam Morena, dikur isha Antonia pak rendesi ka , skleroza ben te sajen
dhe se qysh tek e cfare se di, ama di qe jam serish super lumtur sikur piva gliko arre per here te pare.
Heren e pare do kisha dashur te beja nje superprezantim
por sdija, kisha turp, me pak fjale dikur kam qene aq goce e mire aq goce e urte se tani
besoj qe kam pi uthull qe u bera keshtu.
Shume nga ju me njihni , te tjere jo pra le te riprezantohem
Jam Morena jam aq vjece dhe bej x pune. Iu duket pak? Ok le te them qe dikur forumin e doja shume
sepse kishte njerez te mire por ishin te kalbur nga brenda vone e kuptova.

Po mallengjehem me kete shkrim, dua te pershendes Nevin nxitesja kryesore e kesaj nisme
Soulin qe me permend cdo here.
Ia pra erdha mes jush si fantazem BOO!
Mbi te gjitha dua te pershendes ate tjetren, gjysmen time tjeter, ate tjetren te madhe te lavderishmen te madherishmen
dhe qe nga sot kaput
Pra uroni mireseardhjen Morenes


Dhe po kam nje personalitet te dy-3fishte
 
Last edited by a moderator:

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Prezantimi qe me ngeli peng.

O mire se na erdhe
O mire se ju gjeta ketu:druprapanice:
 

sensuu

sweet
Titulli: Prezantimi qe me ngeli peng.

ku ishte prezantimi ketu :p
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Prezantimi qe me ngeli peng.

Nuk e kuptoj pse dikush që është regjistruar në vitin 2010 duhet të bëjë një prezantim në vitin 2016. Sa herë që njerëzit kanë probleme me personalitetin e tyre nuk po më duket e arsyeshme me i flakë tutje llogaritë në forum. Nejse mirë se erdhe apo çfarë të thuhet në këtë rast.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Prezantimi qe me ngeli peng.

Mire se na ke ardhur Morenita! :)
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Prezantimi qe me ngeli peng.

Mirëserdhe Morena :D, a mduket ti je personaliteti Nicktjeter....?
 

Passion

Banned
Titulli: Prezantimi qe me ngeli peng.

Nick tjeter eshte rrebel,ka sens kokfortesie,gariplleku,humori,vizion.
Nicktjeter se di c'eshte glikoja e sufllaqi.

S'po di te them mire se erdhe,por du te them qe shkrimet tua pasurofshin kete tryeze ku ulen te gjithe(pervec meje).
 

DeliriumMind

Only dead fish go with the flow
Titulli: Prezantimi qe me ngeli peng.

Vetem 4 vjet ??!!! Pse kisha bindjen se kishin kaluar me shum vite booohhhh
Ps: mu morena mpelqen me shume
La sua sana ingenuità me pelqente jashtmase... ka qen motivi qe me kishte 'afruar'
Tjetra eshte troppo cruda e senza pietà
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Prezantimi qe me ngeli peng.

haha
E cmendur qe je!
:puth:

Ne fakt je nga ato njerez qe sido te sillen prap te mbeten ne zemer e mendje! Sado 10-fish "personalitete" te kesh(meqe po e thua ti)
Ne fund te fundit cdo njeri e di vete si duhet te sillet, sa emra te kete, mjafton te mos cenoj te tjeret! Per me teper ne s'ja njohim kepucet askujt dhe as me pak kembet :)

Ti rrofsh me kete prezantim se na kutjove kohet e vjetra.. Ej.. . ma gje cik temen time mi, t'prezantimit se me bere zili :p
Ah se harrova:
Mire se na ke ardh! :D
 
Redaktimi i fundit:

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Prezantimi qe me ngeli peng.

Shko maj bedalle t'patme mangut edhe me morenen .
 

sensuu

sweet
Titulli: Prezantimi qe me ngeli peng.

qe te quhet prezantim duhej te thoje gjera per vete:si emri,edukimi,backgroundi,cfare aspiron,hobi etj,nga vjen ku jeton :D
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Prezantimi qe me ngeli peng.

qe te quhet prezantim duhej te thoje gjera per vete:si emri,edukimi,backgroundi,cfare aspiron,hobi etj,nga vjen ku jeton :D
hahahahahah i bashkohem ketij mendimi me siper totalisht :)
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Prezantimi qe me ngeli peng.

Meqense une nuk e njoh morena edhe pse ka kohe e regjistruar i uroj mireseriardhjen sikur te ishte rregjistruar tani! Prezantim i bukur !
 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Titulli: Prezantimi qe me ngeli peng.

Mire se u riktheve me nick Morena!
Sa per njerezit e mire apo te kalbur nga brenda sic thua ti,duhet te respektohen nga te gjithe sic jane sepse ketu te gjithe hyjne te argetohen vete ne fillim pastaj te tjeret.Me behet qefi qe ti e paske kaluar fazen e sklerozes edhe tani je super e lumtur,uroj te jesh e lumtur gjithmone sepse duke u grricur me ofeza nuk ke per te zgjidhur ndonje gje si ne virtualitet por edhe ne jeten reale.
 

Fiore

Anëtar i Nderuar
Titulli: Prezantimi qe me ngeli peng.

Hmm mua me pelqen menyra si e ka bere prezantimin..Eshte e mbushur me sarkazma e ironi qe mendoj i drejtohen dikujt ketu ose..Nejse se vet e tha kam 2-3fish personaliteti..MIRE mire mjaft mire :D
 

Aver

VIP
Titulli: Prezantimi qe me ngeli peng.

Mire se erdhe. :)

Do te me mungoj Nicktjeter, se ty nuk te njoh kush je.
 

Aki

misfit
Titulli: Prezantimi qe me ngeli peng.

haha
E cmendur qe je!
:puth:

Ne fakt je nga ato njerez qe sido te sillen prap te mbeten ne zemer e mendje! Sado 10-fish "personalitete" te kesh(meqe po e thua ti)
Ne fund te fundit cdo njeri e di vete si duhet te sillet, sa emra te kete, mjafton te mos cenoj te tjeret! Per me teper ne s'ja njohim kepucet askujt dhe as me pak kembet :)

Ti rrofsh me kete prezantim se na kutjove kohet e vjetra.. Ej.. . ma gje cik temen time mi, t'prezantimit se me bere zili :p
Ah se harrova:
Mire se na ke ardh! :D

Na:

Mire se ju kam gjetur Miqte e mi (tashme)

Ke gjetur ku ta fusesh pas 1 vjeti :p
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Prezantimi qe me ngeli peng.

Mire se erdhe Morena !! Ne Milano jeton ti , se te tjerat jan shume te qarta ?
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Prezantimi qe me ngeli peng.


Do ti them vëllaut tim të kthehet ne forum :D pasi qe 2-3 vite e ka bër regjistrimin......

...dhe do ti them :D se personat e 2010-ës janë bër të shpeshtë për rikthim ne forum :D


dmth se edhe pas ca vitesh mund hyj të bëj postime kalimthi :p 

Aki

misfit
Titulli: Prezantimi qe me ngeli peng.

Gjeta dhe nje tjeter gje:

O Pestilence sa emra ke ne forum aman?

Ska ngel kush pa e bere rolin e ironikes.
Por e kenaqur ti te kenaqur dhe ne,cke ti.
Jeta me personalitet te dyfishte ka ecur jo pak here por
te dish qe ben MUUUU. Ndrysho theniet te pakten dhe do ecesh pa j vene re :)
Mesazhet mikpritese te Nicktjeter kur erdha une ne forum...Ehhh ishin ato vakte :)
 

Fly

Larguar
Titulli: Prezantimi qe me ngeli peng.

mua sme eksitoj fare
dmth keshtu emocinoj :(
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Prezantimi qe me ngeli peng.

Gjeta dhe nje tjeter gje:


Mesazhet mikpritese te Nicktjeter kur erdha une ne forum...Ehhh ishin ato vakte :)
Per ankesa ndaj nictjeter hap teme tjeter. C'i duhet morenes se si eshte sjell nick me ty? :p

ma nis cik ate tajlandeze ti mua. Se jam me.cel spo e kerkoj temn tjeter :/
 

Aki

misfit
Titulli: Prezantimi qe me ngeli peng.

Per ankesa ndaj nictjeter hap teme tjeter. C'i duhet morenes se si eshte sjell nick me ty? :p

ma nis cik ate tajlandeze ti mua. Se jam me.cel spo e kerkoj temn tjeter :/
Ncuq nuk ishte ankese ishte sa per ta shprehur inspirimin 'what goes around comes around' :D

p.s. Ec shko dil te aeroporti se sta di adresen ajo ty e mos bej shume naze :p
 
Top