• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Prezantimi im

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Henry-&

Antarë i Respektuar
Pershendetje

Sapo u regjistrova ne Fv, edhe pse ma sugjeruan, nga google shfletova disa faqe ne FV dhe cfare une dallova ishte niveli i knaqshem dhe larmia e diskutimeve, qe me lane nje pershtypje te mire. Ne lidhje me prezantimin tim po u jap nje indizio te Ferrit i Dantes “Ne mes te rrugetimit te jetes sone u gjenda ne nje pyll te erret, sepse rruga e drejte kishte humbur” 😉

Shprsoj t’ia kalojme mire.
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Henry mire se u bere pjese e fv, kishe mbase edhe te tjera zgjedhje por fakti qe zgjodhe kete fv do te thote qe ke shije te mire e qe me siguri do kalosh kendshem .
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Keshtuqe erdhe ketej sepse po kerkon Beatricen?
Mendon se do gjesh veten ketu?
Pse ke humbur?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top