• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Presidenti Thaçi kundër Donald Trump: Trump nuk është më as kandidat i Republikanëve

legjenda

Tetova
Presidenti Thaçi kundër Donald Trump: Trump nuk është më as kandidat i RepublikanëvePresidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka komentuar deklaratat e Donald Trump, i cili tha për një agjenci serbe të lajmeve se ndërhyrja e NATO-s në Kosovë ishte e gabuar.
Madje Trump, që është kandidat i Republikanëve për President në Shtetet e Bashkuara të Amerikës edhe u ka kërkuar serbëve falje për këtë ndërhyrje.
Por, Presidenti i Kosovës në Zona e Debatit në Klan Kosova ka thënë se kushdo që është kundër ndërhyrjes së NATO-s në Kosovës është kundër lirisë së një populli.

https://srv2.adsmedia.ch/ads/www/delivery/lg.php?bannerid=3245&campaignid=1112&zoneid=54&source={obfs:}&loc=https%3A%2F%2Finsajderi.com%2Fpresidenti-thaci-kunder-donald-trump-trump-nuk-është-kandidat-republikaneve%2F%3Ffbclid%3DIwAR06KLUXzT9BFKvFYVPbVO3l4EbkkTP3JP2c0AEnlWRSshaZCTl9_NnN0KM&referer=https%3A%2F%2Fl.facebook.com%2F&cb=51b1eb6ada
“Unë nuk njihem personalisht me Donald Trump, por ajo që dua të konstatoj si një President i një Republike që e ka të ardhmen lidhur ngushtë me SHBA-të dhe që përcjellë nga afër gjithë hapat e tyre, është se të jesh kundër ndërhyrjes së NATO-s në Kosovës është të jesh kundër lirisë së një vendi”, ka thënë Thaçë në Zona e Debatit.

Por, “ajo që është mirë është se opinioni demokratike është në favor të zgjedhjes për Presidente të ish-sekretares Hillary Clinton”, shtoi Presidenti.
“Madje Trump nuk është më as kandidat i Republikanëve – ajo që dua të them është se elita Republikane është distancuar nga Trump”.

Dëshirën e shqiptarëve për të fituar ish-sekretarja e shtetit amerikan Thaçi ka cilësuar jo si ndërhyrje në zgjedhjet në SHBA, por diçka që vjen natyrshëm.
“Nuk përzihem dhe as nuk e kemi atë mundësi, të përzihemi në zgjedhjet në SHBA, por shqiptarët i gëzohen zgjedhjes së Hillary Clinton Presidente të SHBA-ve. Prandaj ndjehem mirë se shqiptarët janë në favor të Clinton. Sepse dikush paraqet progres, dikush regres për të ardhmen”
 

Barnaba

Banned
Presidenti Thaçi kundër Donald Trump: Trump nuk është më as kandidat i RepublikanëvePresidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka komentuar deklaratat e Donald Trump, i cili tha për një agjenci serbe të lajmeve se ndërhyrja e NATO-s në Kosovë ishte e gabuar.
Madje Trump, që është kandidat i Republikanëve për President në Shtetet e Bashkuara të Amerikës edhe u ka kërkuar serbëve falje për këtë ndërhyrje.
Por, Presidenti i Kosovës në Zona e Debatit në Klan Kosova ka thënë se kushdo që është kundër ndërhyrjes së NATO-s në Kosovës është kundër lirisë së një populli.

https://srv2.adsmedia.ch/ads/www/delivery/lg.php?bannerid=3245&campaignid=1112&zoneid=54&source={obfs:}&loc=https%3A%2F%2Finsajderi.com%2Fpresidenti-thaci-kunder-donald-trump-trump-nuk-është-kandidat-republikaneve%2F%3Ffbclid%3DIwAR06KLUXzT9BFKvFYVPbVO3l4EbkkTP3JP2c0AEnlWRSshaZCTl9_NnN0KM&referer=https%3A%2F%2Fl.facebook.com%2F&cb=51b1eb6ada
“Unë nuk njihem personalisht me Donald Trump, por ajo që dua të konstatoj si një President i një Republike që e ka të ardhmen lidhur ngushtë me SHBA-të dhe që përcjellë nga afër gjithë hapat e tyre, është se të jesh kundër ndërhyrjes së NATO-s në Kosovës është të jesh kundër lirisë së një vendi”, ka thënë Thaçë në Zona e Debatit.

Por, “ajo që është mirë është se opinioni demokratike është në favor të zgjedhjes për Presidente të ish-sekretares Hillary Clinton”, shtoi Presidenti.
“Madje Trump nuk është më as kandidat i Republikanëve – ajo që dua të them është se elita Republikane është distancuar nga Trump”.

Dëshirën e shqiptarëve për të fituar ish-sekretarja e shtetit amerikan Thaçi ka cilësuar jo si ndërhyrje në zgjedhjet në SHBA, por diçka që vjen natyrshëm.
“Nuk përzihem dhe as nuk e kemi atë mundësi, të përzihemi në zgjedhjet në SHBA, por shqiptarët i gëzohen zgjedhjes së Hillary Clinton Presidente të SHBA-ve. Prandaj ndjehem mirë se shqiptarët janë në favor të Clinton. Sepse dikush paraqet progres, dikush regres për të ardhmen”
Nese artikulli është i vertet, atehere duhet te jete shkruar para 3 vjetesh sepse H. Klinton nuk është ne gare kesaj radhe.
 

legjenda

Tetova
Nese artikulli është i vertet, atehere duhet te jete shkruar para 3 vjetesh sepse H. Klinton nuk është ne gare kesaj radhe.
jo tash po afrohen zgjedhje ne amerike trumpi deshiroj ty afrohet serbeve ty largohet nga miqesia me shqiptarve
 
Top