• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Premier League, اelsi kampion dimri ndalen City dhe United,fiton Arsenali

cent

Banned
Me 46 pikë në 19 ndeshje اelsi shpallet kampion dimri në kampionatin anglez të futbollit. Barazimi me Sauthempton nuk i ka ndaluar blutë e Londrës që të festojnë festat e fundvitit të parët në renditje. Në ndeshjen e fundit blutë e drejtuar nga Murinjo bënë gjithçka për të fituar, por fati dhe aftësitë e portierit kundërshtar bënë që të humbte dy pikë të rëndësishme, megjithatë jo vendimtare, pasi lufta për titullin vazhdon.

Manchester City nuk përfitoi nga gabimi i اelsit, pasi u ndal në barazim 2-2 me Burnley. Kampionët e Anglisë e kishin ndeshjen nën kontroll pas avantazhit të krijuar, por nuk e ruajtën dot deri në fund duke zhgënjyer. Totenhem ndaloi Manchester United po në barazim 0-0. Ndërsa Arsenali fitoi 1-2 ndaj West Ham.


Premier League

Tottenham Hotspur 0 - 0 Manchester United
Southampton 1 - 1 Chelsea
Aston Villa 0 - 0 Sunderland
Hull City 0 - 1 Leicester City
Manchester City 2 - 2 Burnley
Queens Park Rangers 0 - 0 Crystal Palace
Stoke City 2 - 0 West Bromwich Albion
West Ham United 1 - 2 Arsenal
Newcastle United 3 - 2 Everton

/Shqiptarja
 

iLirjam

Banned
Mosha
37
Vendndodhja
Gjithmon
Titulli: Premier League, اelsi kampion dimri ndalen City dhe United,fiton Arsenali

Po djali asht shum Rob Zoti,,اou blejna diçka
 
Top