• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Posta e Forumit Virtual

L0v3rM4n

VIP
Vendndodhja
It
E dashur @Endrra po te shkruaj ashtu siç do didi :p
sepse ti e di qe ketu fryn ere e forte komunizmi
shpresoj te jesh mire atje ne malet e veriut bashk me arushat
ketu kan ndryshuar shume gjera, jemi ber te gjithe miq e shok
na mungojn sherret banale neper cepat e forumit, ku jane te vetmet vende ku sqarohesh kok per kok
te lutmi shume mbasi ta lexosh kete leter , rikthehu ne frontin luftes
i juaji ..LV
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
E dashur @Endrra po te shkruaj ashtu siç do didi :p
sepse ti e di qe ketu fryn ere e forte komunizmi
shpresoj te jesh mire atje ne malet e veriut bashk me arushat
ketu kan ndryshuar shume gjera, jemi ber te gjithe miq e shok
na mungojn sherret banale neper cepat e forumit, ku jane te vetmet vende ku sqarohesh kok per kok
te lutmi shume mbasi ta lexosh kete leter , rikthehu ne frontin luftes
i juaji ..LV
@Endrra hajde hajde se mungojne ato sherret e tua :p
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Per te gjithe ju forumista
Kjo eshte dita fundit e ketij viti dhe dua qe ta mbyll me dashuri dhe qetesi. Dhe pse shume here kam pasur keqkuptime ‘sherre, me disa ketu per mua ikin me ket vit . Neser dite e re e nje viti te ri . Ju uroj gezuar nje vit sa me i mbare per ju dhe familjet tuaja
Jete shendet e lek. 🥰🥰🥰🥰
 

Darius

La vita è bella...
Vendndodhja
Shqipëri
Do te doja te ripershendesja dike qe me ka ndihmuar ne momente te veshtira me perkrahjen dhe respektin e saj, dike qe me ka vleresuar dhe qe me ka bere te kuptoj qe mbas nje zemre te vuajtur, fshihet nje force karakteri e pamposhtur..dike qe me ka bere te kuptoj sa shume mund te sakrifikojme per ate qe duam dhe sa shume sakrifikohemi ne vete per te pare tjetrin te lumtur!
Dike qe e vleresoj dhe e respektoj per diturite dhe kulturen qe ajo zoteron...

Pershendetje @Love!
 

lovely

Anëtar i ri
Mosha
35
Vendndodhja
GENOVA
Pershendetje o miq

kisha deshir me deftye mikut tim WXP nderimet e mia qe me punesove duke menduar qe kjo qe eksperienca ime e pare dhe dashuria ime e trete
Te dua akoma e ste kam harruar
Ps . Ishalla sbehet xheloze bjondina jote
 
  • Like
Reactions: Ivy
Top