• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Posta e Forumit Virtual

Tiku

Kap ca te Kapesh..:) :)
Vendndodhja
Tek Lokali i Buqes.
ti qe me le pa gjume me imazhin tat kur ndeje brekt ne dritare dhe une vdisja tu var qe tet shihja icik cicen mos bofsh piken e hajrit qe u martove me ate pabuksin dhe me the qe une nuk mund te vij tre here ne jave tek ty por vetem nje here ne jave me perjashtim te nje jave ne muaj qe do jem tu punu token. :D
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Te dashur lexues.................................
............................................................
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
@Dorina dushja jeme ma e mire. sa me fat jan ato qe te kan afer. nje vajze si ti eshte nje mrekulli. te dufort si diten e pare qe jemi njohte
 

Passion

Antarë i Respektuar
Artini si je?

Ne stilolapsa kam nje game te gjere te tyren. :)

Stilografa ncuq.
Pata 2 stilograf Parker e nje set nga ata te kaligrafise,por i bleva jasht Shqiperise.
Nga ata doja.

Nqs shkruaja ngadale me dukej vetja si Seb Lester. :D :)

Aty shkruaj normal.
Nqs do te shkruaj ngadale me nje shqipe si ne klas te dyte,ta sjell neser. :D

Mua ajo mynyre me pelqen. :)
 

Artin

Anëtar i Respektuar
Mirë Pasion, ti si je?
Edhe unë kam një koleksion penash (nuk po e shkruaj stilolapsa se del kjo figurina në mes që qesh)
Mes tyre janë edhe tre Parker, por i parapëlqyeri im mbetet një Waterman i vjetër.
Kam gjithashtu edhe tre stilografë, që për mendimin tim janë më të mirët për bukurshkrim.

Se u zgjatëm me bukurshkrimin dhe e lamë pas dore Postën.
Posta është për Dorinën...
@Dorina, çfarë ishte ajo gjëja e mirë që kishe gatuar sot paradite? Apo nuk e kishe gatuar ti?
(Nuk ka gjë, edhe po s'u përgjigje...)
 
Last edited:

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
@NGU

Uroj tjesh mire me shendet.
Shiqo, nuk i dihet jetes sa do jetojme :p
Ndaj ta kerkoj hallallin per ato potupuri dislikes me pako te DHL qe ti kam dhene. E kuptoj qe ke pasur ndonje merzi personale por dije qe Loveri trespekton dhe te deshiron cdo te mire ne jete

Dr. Love
Hahahahahahahhahahahahahaahah
Helloo djali i disslikeve, shyqyr Zotit gjalle edhe sot... Skam shume kohe se do marr hak prap ta dish:p Kalofsh bukur:)
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Posta per @Aver:

A nuk mendon se erdhi koha te futesh persembari ne forum?
Me kohe do per tu ambientuar, le nam.

Hajd e mos vono!
 

Imp4cT

Not Serious Member
Çuna jeni jasht teme.

Mos e prishni kete, flm.
E dashur @Didi!
Uroj qe kjo leter t'ju gjeje mire me shendet.
Mora vesh qe ke forumi qe frekuenton prej kohesh je rritur ne detyre edhe u gezova pa mase. Me behet qejfi jashtezakonisht shume qe sakrifica dhe perkushtimi i gjithe ketyre viteve tu shperblye sepse ti e meriton.
Neve ketej jemi mire e shpesh here te kujtojme.
Une kam filluar pune polic ne komunen Çermë e jam rregulluar mire.
Te uroj gjithe te mirat e kesaj bote!

Dergon: Fevzo Qerosi, Çermë.

Merr: Didushe Labja, Kuç i Vlorës.
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
I nderuar Impact.

Letren ma sollen, te faleminderit per fjalet e mira. Per veteranen e forumit (une dora vet), nuk eshte hera e pare qe ngrihem ne detyre. Ka qene nje kohe kur asnje nga keta qe jane sot, nuk ishin pjestare te stafit (pervec nje person), qe ishte posht meje ne detyre.

Sa mire, nderoje vendin e policit, tani po qe po pata ndonje problem do dij kujt ti drejtohem.

Te tjera katunde nuk njoh, ngela e u plaka tek ky katund.

Nga Didi, per @Imp4cT.
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
ka ndonje me Milan ketu ? 😋😋😋😋😋😋
"Pershendetje JOQ, të dashura vajza... Nëse një djal që është tifoz i Milanit, ju propozon për martese, ju mos e refuzoni, ai kur nuk e ka lan Milanin kto 10 vitet e fundit, ty nuk te len kurre. 😂"
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Leter per te gjithe ju, qe nuk e keni kuptuar temen:

Qe ketu dergohen letra.
I keni parasysh ato qe shkruheshin njehere e nje kohe?
Kur nuk kishim teknologji, kur shkruanin me stil.olaps duke u menduar disa here?
Ato ku benim nje hapje dhe nje mbyllje?
Kur i shkruanim dikujt ndjenjat tona apo nje familjari jashte shtetit apo nje shoku/shoqe?
Pra per keto ketra te gjata behet fjale ketu.

Kjo teme ka bukurine e saj, na postoni letrat tuaja per nje antar tjeter ama te jene letra, nga ato te mirat.

Ps. Per cdo lloj fjalie te shkurter eshte tema (Keni dicka per ti thene dikujt).

Ju pershendes!
Didi
 
Top