• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Posta e Forumit Virtual

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Eugeneral, uroj te jesh mir......... edhe ti Loverboy vella....


me ka mar malli te ju lexoj.

qofshi mire kudo!
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Besoj fuqishem se nuk ka njeri vetem te keq, apo vetem te mire. Tek ne jeton e mira dhe e keqja njekohesisht, thjesht dikush njeren e ka me me shumice se tjetren. Kur degjoj dikend te flase mire per xy person qe mua nuk me pelqen cuditerish me behet qejfi jasht mase. Pse? Sepse them, te pakten ky person nuk qenka vetem i zi, paska dhe grimca bardhesie qe dikush ka arritur tja shikoje, apo me ate qe e ka simpati paska shpalosur dhe ane te mira! Bota ka nevoje per zemra te mira!

Ajo cka do i thoja cdokujt eshte: Pastroni zemren nga inatet, zilia dhe urrejtja. Gezojuni cdo molekule miresie qe qarkullon ne ajer!

From Soul with Love!
^_^
 

Artin

Anëtar i Respektuar
Ka gallatë kur njerez pa ndergjegje e pa moral u bëjnë thirrje te tjereve për te rregulluar të këqijat që ata kanë vetë...
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Vërtet me mendje fluturoni nganjeherë... po shihet.


Ketu eshte tema, ti percjellim fjale pershendetese atyre qe mungojnë, te cilet qofte edhe nje rast te vetem na kan lan pershtypje te mira...... e jo me te shprehemi me keso shprehje:

- o kjo tema e intelegjenteve te dikurshem,
- o ketu vijn llumat,
- (o njerzeve te mir apo jo te mire -ska veq njera ane), kjo duket me okay...
- oo e gallateve?


Vertete paskeni nevoje per kontrolle pak.... sorry...


Ketu shoqerohemi me njerez:

-mvaret me kend na shkon shoqeria,
-mvaret me kend duam... (se dikujt i sillet gjithqka ne koke)
-mvaret edhe (dikush) sa kemi kohe per te qendru ne forum.


Pra, mos i merrni gjerat negativ per asnje person.... Me kend tju pelqeje shoqerohuni, por mos thuani cmos per tjeter, se ne kurr sdijm cfare kalon saktesisht te tjetri.
 
Last edited:

Violetta

>> KS- AL. etnike <<

Lauri, eja ne forum........ ke ber shum mungesa edhe ti.


Nuk eshte patjeter te figuroje nje individ nonstop as cdo dite ne forum, por mjafton te qendroni ne kete mes...... dialoget, komentet sipas deshires...


eja (pa versionin e vjeter :D ), ok?

uroj te jesh mir kudo.....Te pershendes vella....
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Uhhh ja ku paska qene!

Post Evit.


Aty rri, se mos vjen me se ste do njeri.


Me shume dashuri.
 

Darius

La vita è bella...
Vendndodhja
Shqipëri
Miqesia me TY ... ishte nje ndjenje, unike, e sinqerte, e pazevendesueshme, ajo ndjenje qe vetem ti me bere ta provoj .. Te Kam Shume Xhan LOVE!

Behu e "gjalle" :)

Darius
 

Passion

Antarë i Respektuar
Nick!

Letra jote mu kthye pas,duke shenuar mbi zarf se andresa jo e sakte,e numri i tel nuk ish serish i sakte.

Une ne leter pata kerkesen qe te vish te shkruash nje nga ato shkrimet e tua qe me arrijne te vibrojne trupin.

Nuk e di,por e doja Nick,pse jo te konkursi i letersise.

Harrova!

Doja me t'thene ajllavju shum. :)
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Nick!

Letra jote mu kthye pas,duke shenuar mbi zarf se andresa jo e sakte,e numri i tel nuk ish serish i sakte.

Une ne leter pata kerkesen qe te vish te shkruash nje nga ato shkrimet e tua qe me arrijne te vibrojne trupin.

Nuk e di,por e doja Nick,pse jo te konkursi i letersise.

Harrova!

Doja me t'thene ajllavju shum. :)

P.s pjesa keshillohet te lexohet me patjeter me kete kenge :
The Revivalists - It Was A Sin (Official Lyric Video) - YouTube

U drejtua nga Feudaus dhe i beri lehte shenje me koke. Me shterngoi doren a thua do fliste ne ato momente por thjeshte kur tingujt e kitares filluan i vibroi shpirti dhe e shterngova afer meje. Mbeshteti kohen te kraharori dhe ndersa kordat zanore cmendeshin hapat tone beheshin me te lehte.
Do kisha deshire te isha tani ne koken e saj te dija cfare mendonte ku vallezonte shpirti i saj pervecse me mua ne kete salle ku te gjithe sikur cmendeshin, por preferova ti beja pytjen qe e bente te dritherohej me shume se cdo tingull kitareje .
I kapa faqet me duar dhe me buzet e ethshme per mua e pyes : je e imja ?
Duart e saj instiktivisht terhoqen kemishen time : po tha me zerin qe i dridhej. Do vinte edhe koha kur do e bezdisja duke i puthur fort buzet apo kur do benim dashuri cmendurisht mbi nje cabriolet gri metalike qe do merrnim me qera vetem per ate sebep, por tani. Tani e putha vetem te floket dhe i afrova lehtas koken serish te kraharori im.

P.s2 Feudaus do te thote Parajse.
 
Top