• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Posta e Forumit Virtual

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Si humbën anëtarët aktiv Gafi dhe Quku?

Ado dhe ti mungon vëlla në Forum.

Uroj të jeni mirë kudo që jeni!


Pershendetje shum prej meje............
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Posta e Forumit Virtual

E di, jam dy ditë me vonesë por ndoshta takon me atë vogëlushen (ama saktë spo e mbakam mënd). Shumë çfarë të duash ti dhe sidomos çka mungon tani.

Një përqafim both of you. :)

Për Solon with love.
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Sa per te qendruar ne teme . Do ti thoja Eugeneralit kur isha 17 vjeq po keq i rrafsha burrat e martune ! E ti falenderoju Zotit qe nuk jam ceni i moqem se te kisha lyp ku je e ku sje per ta bere pyetjen thuje edhe njehere ate fjale cfare the ?!!!
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Posta e Forumit Virtual

E di, jam dy ditë me vonesë por ndoshta takon me atë vogëlushen (ama saktë spo e mbakam mënd). Shumë çfarë të duash ti dhe sidomos çka mungon tani.

Një përqafim both of you. :)

Për Solon with love.
Per ty kam nje poste...por do e gjej menyren ta jap
Love uuu
 

Passion

Antarë i Respektuar
Sa e mundur eshte te qendroje ne ate nivelin e ndjenjes se sinqerte per t'ia derguar posttes drejt jush(te dashuruarit :D ),pa e fyer,zhubros,ironizu letren?

Do e mbush neser,e do ta nis,me qe Valentino po vjen. :D
 

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
Mosha
34
Sa per te qendruar ne teme . Do ti thoja Eugeneralit kur isha 17 vjeq po keq i rrafsha burrat e martune ! E ti falenderoju Zotit qe nuk jam ceni i moqem se te kisha lyp ku je e ku sje per ta bere pyetjen thuje edhe njehere ate fjale cfare the ?!!!
O ti propagand e skaduar, matu mire se si flet se as te ka fol e te ka prek kush ty.
Keshtu per te prish pune jeni te paret ju mahmucenat...
 

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
Mosha
34
Jashte teme;abis

27 faqe shkrime dhe nuk i plasi askujt per mua, ncncnc.! c'demoralizim
Po ti o trim je i fort, jua mbyll gojen te gjitheve ndaj s'ja mban kujt me fol...

Po si duket ka e si puna e ndonje C3Ni qe "hedh gure e fshen doren"...
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Ke harru rastin e atehershem....20-11-2016
Sa per te qendruar ne teme . Do ti thoja Eugeneralit kur isha 17 vjeq po keq i rrafsha burrat e martune ! E ti falenderoju Zotit qe nuk jam ceni i moqem se te kisha lyp ku je e ku sje per ta bere pyetjen thuje edhe njehere ate fjale cfare the ?!!!

03.05.2017
O ti propagand e skaduar, matu mire se si flet se as te ka fol e te ka prek kush ty.
Keshtu per te prish pune jeni te paret ju mahmucenat...
Po ti o trim je i fort, jua mbyll gojen te gjitheve ndaj s'ja mban kujt me fol...

Po si duket ka e si puna e ndonje C3Ni qe "hedh gure e fshen doren"...

Eugeneral te kam mendu me postiv, sesa çfare je shprehur....


Keshtu, nuk du te nderhyj porse te perkujtoj, mduket ka qenë tek tema pyetje dhe pergjigjje ku jeni shty ne fjale ju dy diqka, dhe ti e ke ofendu Cenin me nje fjalë. Pastaj te kan ber banned.... sepse e di, personalisht une kam lexu shkrimet e ju dyve... dhe te nesermen mbremje kur erdha ne forum, une i shkrujta Nevit qe ia keni ber banned Eugeneral, sa zgjat kjo? Ajo ma ktheu pergjigjjen, edhe sot e ka tha, 3dite e ka komplet, me tha

Pra ke kujdes se cfare i shkruan veqante ne fjalite e fundit!!!!

data e Cenit ndryshon me daten e pergjigjjes tende sot... edhe e marr parasysh se mund kesh harru....


Te pershendes :)
 
Last edited:

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Lauri.... sa moti ska ardh ne forum. As Princesha as Loverboy.


Na mungoni te ju lexojmë ndonjëher........
 

Passion

Antarë i Respektuar
Si letrat e kollozëve të penës ,po aq të pasura i dija ato të shpirtit tim (memec) të hedhura në kutinë postare,shkurt pak kaligrafi në to,por posta kish marrë flakë,e postieri kish qëndruar në postë gjatë aksidentit.
U hapën fjalë se u vetfliju.
Ah sa mu dhimbs :( letra imë. :(

Mendova ç'barrë ka pas i mjeri.
Punë letrash vallë?
 
Top