• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Posta e Forumit Virtual

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
I nderuar Impact.

Letren ma sollen, te faleminderit per fjalet e mira. Per veteranen e forumit (une dora vet), nuk është hera e pare qe ngrihem ne detyre. Ka qene një kohe kur asnje nga keta qe jane sot, nuk ishin pjestare te stafit (pervec një person), qe ishte posht meje ne detyre.

Sa mire, nderoje vendin e policit, tani po qe po pata ndonje problem do dij kujt ti drejtohem.

Te tjera katunde nuk njoh, ngela e u plaka tek ky katund.

Nga Didi, per @Imp4cT.
 
Dua ti bej me dije te gjithe antareve te vjeter te fv qe me njohin dhe i njoh virtualisht se me behet shume qejfi qe ju rilexoj.
Te gjithe ju te vjetrit pa asnje perjashtim.
Anetareve te rinj i uroj kenaqesi dhe relaks real dhe virtual 😀
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Leter per te gjithe ju, qe nuk e keni kuptuar temen:

Qe ketu dergohen letra.
I keni parasysh ato qe shkruheshin njehere e një kohe?
Kur nuk kishim teknologji, kur shkruanin me stil.olaps duke u menduar disa here?
Ato ku benim një hapje dhe një mbyllje?
Kur i shkruanim dikujt ndjenjat tona apo një familjari jashte shtetit apo një shoku/shoqe?
Pra per keto ketra te gjata behet fjale ketu.

Kjo teme ka bukurine e saj, na postoni letrat tuaja per një antar tjeter ama te jene letra, nga ato te mirat.

Ps. Per cdo lloj fjalie te shkurter është tema (Keni dicka per ti thene dikujt).

Ju pershendes!
Didi
 
E dashur @Endrra po te shkruaj ashtu siç do didi :p
sepse ti e di qe ketu fryn ere e forte komunizmi
shpresoj te jesh mire atje ne malet e veriut bashk me arushat
ketu kan ndryshuar shume gjera, jemi ber te gjithe miq e shok
na mungojn sherret banale neper cepat e forumit, ku jane te vetmet vende ku sqarohesh kok per kok
te lutmi shume mbasi ta lexosh kete leter , rikthehu ne frontin luftes
i juaji ..LV
 

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤
Per te gjithe ju forumista
Kjo është dita fundit e ketij viti dhe dua qe ta mbyll me dashuri dhe qetesi. Dhe pse shume here kam pasur keqkuptime ‘sherre, me disa ketu per mua ikin me ket vit . Neser dite e re e një viti te ri . Ju uroj gezuar një vit sa me i mbare per ju dhe familjet tuaja
Jete shendet e lek. 🥰🥰🥰🥰
 

Darius

DENY IGNORANCE
Do te doja te ripershendesja dike qe me ka ndihmuar ne momente te veshtira me perkrahjen dhe respektin e saj, dike qe me ka vleresuar dhe qe me ka bere te kuptoj qe mbas një zemre te vuajtur, fshihet një force karakteri e pamposhtur..dike qe me ka bere te kuptoj sa shume mund te sakrifikojme per ate qe duam dhe sa shume sakrifikohemi ne vete per te pare tjetrin te lumtur!
Dike qe e vleresoj dhe e respektoj per diturite dhe kulturen qe ajo zoteron...

Pershendetje @Love!
 

lovely

Anëtar i ri
Pershendetje o miq

kisha deshir me deftye mikut tim WXP nderimet e mia qe me punesove duke menduar qe kjo qe eksperienca ime e pare dhe dashuria ime e trete
Te dua akoma e ste kam harruar
Ps . Ishalla sbehet xheloze bjondina jote
 
  • Like
Reactions: Ivy

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Senseo...
Shpresoj t jesh mire atje ku je. E di qe mungesa jote verehet? Pamvarsisht qe ne se permendim cdo moment!
Mendoj qe ka ardh koha te rikthehesh perseri, se ndryshe ti shkula floket nga ktu ku jam😆
Te perqafoj me mall❤
 

Dorina

Zikaltër⚫🔵
Shpresoj të.të vijë tag-u
Klikova në.profilin tënd por ish mbyllur
Të.shkonin flokët ashu

Por të puth fort....
O flooori @Ivy @Ivy @Ivy

Bëra zhurmë? Ndryshe svjen tag😜
❤❤❤🤗🤗😘😘
 
  • Dashuri
Reactions: Ivy
Top