• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Posta e Forumit Virtual

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Posta e Foumi Virtual

Kam pershtypjen se Morena deshiron te dije trimerine e forumisteve :p

Mesazh per Morenen:

Avatari qe ke zgjedhur te shkon jashte mase, i pershtatet shume karakterit tend (kuptohet me aq sa kam patur mundesine te te njoh ketu ne FV)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Posta e Foumi Virtual

Mesazhi im i pare do t'jete per Benit:

Te kam nanush Beno :D T'deshiroj cdo te mire ne jete.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Posta e Foumi Virtual

E tash u zgjidhe ceshtja se nuk kishte pellumb tua dergoje posten. Pra tash e tutje nuk do perdore as PM e forumit po do u shkruaj ketu te gjitheve.

'' O bella, ke humbur o goce pas vitit te ri. Nuk e di ne kalove kete vit apo ngele ne vitin tjeter. Lutem qe mos te te kete vjedhur babadimri''
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Titulli: Posta e Foumi Virtual

Presim si do e marrin antaret, personalisht mendoj se kemi shume menyra per te derguar nje mesazh dikujt, po meqe profilet nuk jane dhe aq publike hajde i nxjerrim ndjenjat sheshit.

Nje mesazh per Maj Soll (ta bera sipas qejfit emrin e di ti)
Me behet shume qejfi qe je rregjistruar ne forum, shume shume shume.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Posta e Foumi Virtual

Sa teme e bukur Morena.. atehere letra ime

E dashur Morena/Karamele/Gloom/Shkodrane/Love/Sensuu....

Uroj qe kjo leter tju gjeje mire familjerisht. Nga shtepia si i keni pasur? femijet, shoket, burrat(ato qe kane) mire kane qene te gjithe? Une jam shume mire. Shkolla po me lodh pak, por do i rezistoj fuqishem..Dhe nga shtepia kane qene mire te gjithe. Ju kujtojme shpesh me mall, por uroj qe nje dite te mblidhemi si dikur.....:LOL

Pertej shakase: Ju faleminderit qe edhe pse virtualisht jeni bere pjese e shoqerise time.
Per ju,
Soul
:)
 
Redaktimi i fundit:

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Posta e Foumi Virtual

Haha Lost me pak fjale po.

Mesazh perrrrrrr
Zzinen dhe Evin :
Turp te keni e keni lene sofren vetem.Turp!

P.s mire une qe e bera gabim por ndonjerit ia vret syri ajo Foumi?
Flm per mirekuptimin :)
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Me then drejten me vra syrin ai foumi pse moj nis tema kur nuk di drejtshkrim:p hahahahahLOLLOL @morena Naten se letra nuk di te shkruaj kame harru:p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Für Morena..

E dashur Morena; po te shkruaj sepse jam e merzitur sot shum,isha ne shkoll dhe mora nje 4 !ne fakt me dha profi se un isha shum e mir pergjigjje po ce don se ai me ka inat mua.Mami u merzit me shum,e muar ne telefon gruan e ti dhe i tha; kurr me mos eja te kerkosh ndonje fustan per dasme, se heren e fundit ma solle pa lar fare dhe mbanet arom nersjetulla.
Un neser nuk do ik ne shkoll ase pasneser edhe sikur te me largojn nga shkolla, te henen po se do me kaloj inati.
Sonte do kemi edhe goca e dajes te ne ,motra tha ishalla nuk rrin shum se pin cigare e do me njollosen perdet....A sikur te ishe ti afer moj Shoqja Morena mbase do benim ndonje dor muhabet do flsinim per shkup e shkoder.......... iii sa me mungon!!!


Po ti si kalon atje lodhesh me mesime?tani po ik se u be von e kam gjum te perfacoj nga kjo largesi,ishalla takohemi nje dite ose nate!


Von Arfenilla......
 
Redaktimi i fundit:

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Per Elushe....

Ku je ?! :p
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Mesazh per Never

Je nje femer e mrekullueshme, nje shembull :)
 

MasteR

I'm offline
Pe: Posta e Forumit Virtual

mesazh per daja

vdekje fashizmit
 

flowmaster

Anëtar i Nderuar
Pe: Posta e Forumit Virtual

Mesazh per Loverdjalin

Qekur ngele vetem ne shpi, ngele duke ngacmuar gocat e lagjes e te forumi..Jazek te qofte :p
A ben ftohte andej nga Kosova? Se nga jam une..dimri sikur ka harruar te vij :)
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Haha, Nevertiti :)

Mesazh per Shkodranen..

Je shume po shume e mire ama :)
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Posta e Forumit Virtual

Per Morenen...
Pi nje qumesht te ngrohte dhe shoqeroje me nje dy biskota...Do te te bej mire :)
Te perqafoj dhe te :kiss
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Per Morenen: Ke pushim mjeksore 5 ditore. Kurse veten dhe neve ketu ne forum. Une do ti arsyetoje mungesat forumore k'tu para shefave :p:bye::zogmelule Shendet.
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Per yellow
Mua jo yellow pastaj ne pardje folem ne profil ... Uroj tja kalosh bukur
 
Redaktimi i fundit:

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: Posta e Forumit Virtual

Mesazh,,per: MY Morena..JE nje lule pranverore,..:),,me nje shpirt fisnik,,dhe zgjuarsi te mpreht, te shoqeruar me nje dashamirsi te pafundme ,per jeten,,njeriun dhe gjithcka qe te rrethon,,
PS:shkrimet e tua..krijimet,.(dhe pse do doja te lexoja me shume nga ti,,)me udhtojn,,dhe jane te mrekullueshme,..


 
Redaktimi i fundit:

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Mesazh per Kitrren:

Ku je nanush a je majr, qa po bon a qa po vyn ? Me pune a po lodhesh ? Ajde kur t'ki kohe boma 1 zo, e thirrim edhe Petritin e dalum pim kafe tret, moti s'jemi pa bashke, e marrum edhe Adon :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Posta e Forumit Virtual

Nje mesazh per femrat e forumit :D :D

Kam dy dit qe jam beqar

Nxitoni te perfitoni nga kjo ofert

Nuk zgjat per shum koh LOL LOL
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Per Soulmind:

PSe Akrepi je dhe ti?????? LOL
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Posta e Forumit Virtual

Per katin :
Porosine qe me dhe e cova deri ne fund :D
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Elushes:

Mikja ime,

Me rastin e ditelindjes tuaj, uroje qe cdo minute e jetes tende te shenderrohet ne shekuj lumturie.

Shendet, suksese, fat e lumturi ne jeten tende.

Befsh edhe 100 vite te lumtura.

Kitrra 123
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Per Katin.

Me behet qejfi shume shume qe te kam njohur :)
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Posta e Forumit Virtual

Per Cyber...

Ke vlera njerezore,e kush sti di se di ca humbet...Besoj se di ti vleresoj keta qe jep dhe kuptoj nga ti...Njerezit si ti me bejne te kuptoj sa bukur eshte jetosh...
I love you...:tvb:
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Per Arfe
Me pelqen shume shume :)
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Posta e Forumit Virtual

Mesazh per Daculine(ShkodranNE)....

Ngaterroi cik kembet nga ai vendi,qe e di vete:D...
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Per Shkodranen:

Si je, a je mire ? Si ke qene me shendet, mire ? Po vet me disponim :D? Ajde pim caj naj her :p Mos harro lol.

T'pershedes me respekt !
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Merr : Gloom

Je nje nga njerzit qe kane arritur te bejne ndryshimet me drastike qe kam bere ndonjehere ne jeten time , arrite te me besh te shikoj lidhjen me dike me tjeter sy te mendoj dike kaq shume.... Je njeriu qe me ka bere te ngrihem ne mengjes dhe ta kem ne mendje dhe te vazhdoj ta kem ne mendje gjith diten, Kur mendoj se si nisi kjo e jona qe ishte nje rrastesi dhe thjesht filluam te flasim dhe te afrohemi me njeri tjetrin eshte dicka qe se kisha menduar kurre se do me ndodhte POR gjithmone ka nje her te pare thone... Jam shume i lumtur qe ke hyre ne jeten time dhe qe me ben te ndihem mire cdo dite .... Kisha kohe qe nuk kisha ''qetesi'' dhe me ty e gjeta...
Ps : Te dua shume
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Morenes:

Qershiza e forumit,

Me rastin e ditelindjes tuaj, uroje qe shendeti, suksesi, fati e lumturia te mbizotrojne jeten tuaj.

Uroje qe ai princi te mos vonohet shume, ta le kalin dhe te marr taksi se ngeli rruges
:motor:

Befsh edhe 100 vite te lumtura.

Kitrra 123
 
Top