• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...Dua nje shprehje filozofike qe lidhet me dashurin!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

Dashuria eshte verbim kur vendoset para arsyes."
cit;

nje kopsht me qep te njoma..
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...
He ngele pa fjale lol hahaha se kuptoj nga doli kjo me kurriz jashte lol

Nje dopjo uje me akull
ahahahha uauuuu so hot L_M :p.por ama jo piktura ekspresive qe kerkova une :))Pamje mengjesore me ves..:)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top