• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

ShkodranNe

Dwell in possibility
Pe: Loja e fotove

Morena my love,ai Dudushi nuk gjindet ... me vjen keq:p
megjithate Arushin te solla :p
...ndersa une do doja boronica :mace:
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loja e fotove

he moj se i mora borgj:p
tani dua nje birre Amstel se keshtu me pelqen :pLOL
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loja e fotove

merre ate ne krah te djathte se tjetri eshte imi:p LOLdo doja Audi R8
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Loja e fotove


e ke dhe me nje plus me shume
do te doja nje macushk
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Loja e fotove

Eke te profili im :p


Dua nje lola bunny ne forme delizicku :p
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loja e fotovelola bunnydo doja nje bjonde page 3 (?makinen e kame)
 
Redaktimi i fundit:

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loja e fotovem sill nje pilaf me pule fshati hahahha
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Loja e fotove


vrimen e vlores/ujit te ftohte LOL
 
Redaktimi i fundit:

RoXete

Legjende
Pe: Loja e fotove

22268_108175325859848_100000021427237_242157_5561986_n.jpg

akullore
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loja e fotovenje kervat me uje
 
  • Më pëlqen
Reactions: E3

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loja e fotove

e desha bjonde une :pLOL

nje freskuese
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top