• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Loja e fotove
Nje mashkull gjysem zhvesh, nga ata qe dalin tek reklamat e Calvin Klein :)
 

Lou Lou

Witch
Pe: Loja e fotoveNje pale te brendshme sexy do deshiroja...
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Loja e fotoveNuk the i deshe burrash apo grash :p LOL
Mua keto me duken sexy! : P

Ide Ikea :D!
 

Lou Lou

Witch
Pe: Loja e fotove


p.s.Looool i doja femrash :--P

Dua nje lepirese shumngjyrshe :)
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Loja e fotove


Te del e te tepron :p

Mace me shume push :D
 

Lou Lou

Witch
Pe: Loja e fotove


Sa ka dal nga parukeria loool :--P

Dua nje shtepi afer detit...
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Loja e fotove

Edhe per vete me mire nuk e kisha gjetur :pNje pale papuce :p LOL
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loja e fotoveNje kafe dhe konjak (skenderbeu:p)
 

Didi

C'est la vie.
Pe: Loja e fotove

LOL Vetem kokerra kafeje gjeta une se bashke te dyja sme dolen para LOL LOL


Une dua tullumbaaa!
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loja e fotove

Po ti te pakten konjakun e sillje taman:pLOLLOL (me doli whisky prandaj:p)

dhe tollumat haj ke boll por kujdes mba diet:p pakNje shishe vere te mire
 

Lou Lou

Witch
Pe: Loja e fotove

Gezuar :)

Do doja nje lepur te gatuar me qepujka (comlek)...
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Loja e fotove

Max qe mund te beja ky ishte :p


Cokollata kiss kiss :D
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Loja e fotoveNje iPhone 4S te bardhe dua :)
 

LoSsT

VIP
Pe: Loja e fotoveNje pale nallone po patet mundesi... lol
 

LoSsT

VIP
Pe: Loja e fotove

Kesaj radhe ti sola te dy, por here tjeter shpjegohu me mire, si e do, tek apo cift...

Nje teke Xhek me nrice lol
 

Lou Lou

Witch
Pe: Loja e fotove

Rakia te ben, se nuk e di ca eshte "Xhek" :(

Do deshiroja nje vaske me uje te ngrohte, te me presi gati :)
 
Redaktimi i fundit:

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loja e fotoveshishe raki skrapari :p:p j
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Pe: Loja e fotove

1 dallendyshe dua .71095_50637831527_4762204_n.jpg
 
Redaktimi i fundit:

Kejla

Anëtar Aktiv
Titulli: Loja e fotoveune dua nje mace :)
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Loja e fotove

E ke edhe kengetar/e :p


Qershia te kuqe(vishnje), te medha, te lagura nga vesa :)
:D
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loja e fotoveMa sill nje Q7 S
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: Loja e fotove

Ja ero ta kam dhene bashke me 1 dhurate ate qe doje :p

RSV1000R_factory_05.jpg


Dua 1 karrocë me guzhinjeta...
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top