• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Loja e fotove


...edhe me video po deshe...

...me qe jemi ne teme...puthje ne Paris :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Loja e fotove

Cme ke zen ngusht ktu LOL


Me qen se jemi te puthia me sill nnje foto lezbikesh :p :p :p gjen ti kto i gjen hahahaah scorpione
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Loja e fotove...po e deshe me video...dakorte jam,nje vetem se duhet te cosh kalamojte ne gjume lol ( te forumit )

....una donna in topless
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Loja e fotove

Ore shqip nuk di ti hahahahahahahaBritni sprisr me madonen do doja ne vazhdim :p :p
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Loja e fotove

Cme ke zen ngusht ktu LOL


Me qen se jemi te puthia me sill nnje foto lezbikesh :p :p :p gjen ti kto i gjen hahahaah scorpione
lol po une nuk te thashe te vije foton time ti...bo sa cun i keq qe je :p

---------- Post added at 02:04 ---------- Previous post was at 01:59 ----------....nje ishull i shkrete...bolle me gra te bukura
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Loja e fotove

Hhahhahahahah po se pash ore qe ishe ti te fotoia se je me shpin LOL LOLNje foto te rreperit Lil Jon :D
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Loja e fotove

...lol para se gjithash ,nuk eshte ishull i shkrete...ku gjen ishull te shkrete ne Maldive lol ?

ja ku e ke....hajt se me ka hip frymezimi tani....nje pejsazh te bukur australian
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Loja e fotoveIk o ti une e gjete lexonte ishull i shkret dhe ta solla di une se ku ishte ai LOL


Pamje nga sevasteri vlores :D
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Loja e fotoveIshalla ben pune kjo :p


Dicka te embel anti-grip :D (jo caj)
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loja e fotove

O e emel e provova vete gjysmen:pLOLMe sill crepes (franceze ishin te shijshme)
 

Lou Lou

Witch
Pe: Loja e fotove

Ju befshin mire :)Do deshiroja tani nje foto vjeshte nga atdheu...
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loja e fotove

Edhe beje me specifike pakMua ma sillni nje polic te i marr lek ndonje shoferi po nga atdheu :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Loja e fotove

Ja drej teje esht nis:detektiv:

MUA NJE ORE DORE
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loja e fotove

Posi jo do edhe unazen :pLOLMa sill nje yacht
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Loja e fotove
A ben te bores se skish te detit!tha nuk eshte sezona shitsi .


Un dua bmw
 

Lou Lou

Witch
Pe: Loja e fotove

Rruge te mbare :)


Dua nje kafe ju lutem se mezi po me hapen syte...
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Loja e fotoveDua nje pjate me pilaf dhe qofte
 

Lou Lou

Witch
Pe: Loja e fotove

Te befte mire :)

Nje got merlot cabernet sauvignon ju lutem :)
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Loja e fotove

Urdhero, vetem ki kujdes se mos te prishet mendja dhe pi me shume se 1 got :DCa cokollata Raffaello do doja une!
 

Lou Lou

Witch
Pe: Loja e fotove


Dashke edhe emblesiren mbas qofteve LOL
Nje brun te bukur te me bej nje masazh dua une tani :)
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loja e fotove

Mbaje rradhen mbase kesej:pLOLLOLMa sil nje bionde mua po te jete pa rradhe te me bej masazh:pLOL
 

Lou Lou

Witch
Pe: Loja e fotove

Ky bukuroshi iken per 2 min...Nuk do presesh shume dmth ;)

Mundeni te me gjeni nje tufe me lule manushaqe?
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loja e fotove

na merri mos te bejne pune i keputa te fresketa:p (akoma te prit kete bjonden siper te percaktova se kane rradhe te gjate keta:pLOL)


ma sill nje kale te bardhe me nje engjell siper (ka kohe qe nuk kame pa kale te bardhe)
 
Redaktimi i fundit:

Lou Lou

Witch
Pe: Loja e fotoveDua nje dhome gjumi romantike... ju lutem!

p.s.Ato qe me solle nuk ishin manushaqe :(
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loja e fotove

Hajt gjume te embel :pLOLMe sill nje milka lope

P.S se mos ma solle bjonden vetem ti hhaahahha
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Loja e fotoveA deshe kete? LOL
Mos u qaj te dyja i ke :p

---

Leng rrushi : D
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Loja e fotove:p

Nje pale syze katrore.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top