• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Loja e fotove

zgjidhe varietetin vete

....nje avion se dua te iki diku :p
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Loja e fotove

une te kerkova avion ti me prure rakete...faleminderit se iki me shpejte :p...pas avionit nje taxi duhet te me coj ne hotel ....
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Loja e fotove1 pale atlete nike dua une.
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loja e fotovedua nje pule te lagur (se ka ra shi sot:p)
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Loja e fotove

Me shume se 1 :p
----
Vendin me te bukur qe iu ka zene syri :)
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Loja e fotove

Ja :)


Me sill nje tuf me dele bashk me coban nga mbas LOL
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Loja e fotove...ja ku i ke lol...shihu hajrin...po e deshe edhe cobanin, mbahe ta kam fale :p

...nje shkop magjik me duhet....
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loja e fotove

ja ishalla ben magji :pLOLMe sillni nje IPAD 2
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Loja e fotove

ja kue e ke ma bej dhe mua nje foto :p :p :pMe sill nje fshatar duke mjel lopen e tij ne stall :p :p LOL LOL kontorollo se doe gjesh me ka marr mali te shof LOL
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loja e fotove

ja ku eke kujdes se i komet e lidhme hahhaMe sill nje nga ato demat qe i perdorin ne turme ne Spanje
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Loja e fotove

Ja ku e ke dhe demin Spanjoll


me sill nje qen me tre kemb LOL LOL
 
Redaktimi i fundit:

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loja e fotove

Oren me te madhe ne bote
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loja e fotove

He mezo qe e gjeta nje qift dhe nje lepur qe kerkove :pLOLNje BMX
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Loja e fotove

Oore doja vetem lepujt une LOL LOL LOL


Nje foto te eva mendez doja :D
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loja e fotove

Nuk kishte poze me te mire se kete :pLOLUjvaren me te madhe ne bote
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Loja e fotove..me te sinqerte nuk gjeta :p

...nje poezi...
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Loja e fotoveDo te doja Bandieren e interit :D
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Loja e fotoveFoton e kapitenit te INTERIT J.Zaneti :D
 
Redaktimi i fundit:

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Loja e fotove

..zgjidh ke te duash

RENDEX

JA KU E KE....nje kenge te bukur romantike
 
Redaktimi i fundit:

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Loja e fotove

Na se kto i ke qejf ti :D :D

Nje foto te te madhit ronaldo me fanellen e interit :D :D
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Loja e fotove...ja ku e ke...me vjen keq qe ka thy kemben :p

...berlusconin tu bo sex :p hahahahaha rendex gjeje
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Loja e fotoveBelen rodrigeduez do doja sexi :p :p :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top