• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Loja e fotove

Nuk eshte R6 dhe as i 2010,te ka genjyer google kesaj here
gjiths zgjidh o para o pas

nje torte 3 kateshe
 

RoXete

Legjende
Pe: Loja e fotove

tromaktiko.jpg

nji pallat deshta
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loja e fotovefurre buke desha
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Loja e fotove


nje pamje nga jonufra
PS:roxete e bere temen lemsh :p
 

iLirjam

Antar i fv.al
Pe: Loja e fotove

hahahah ja hangsha atletet,,shum te bukur ma ke gjet,,akoma vazhdon te rezervosh deshir te mir per mua:kroko:

65045_x.jpg

Milingon qe shoqerohet me disa te tjera
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loja e fotovePipa midelton me fustan te bardhe :pLOL (e di kush do ma sjelli)
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loja e fotoveMerrja fanellen kesaj :pLOL

uje te ftohte

PS:shkodrane nuk ma solle me kurriz moj:p LOL pipen
 
Redaktimi i fundit:

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Loja e fotoveEMANUELA MERCURIN GJYS NUDO KUSH MA GJEN :p :p :p :p LOL LOL
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loja e fotove

henger fiq dhe vdiq hahahhaLOL (larg qofte)Speed Kamer dua
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Loja e fotoveNJE FOTO TE EVA MENDEZIT I LOVEEEEEEEEEEEEE EMAAAAAAAAAAAAAAA
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loja e fotove
JET Ski dua
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loja e fotoveme sill krem chershie tani
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Loja e fotove

Ia ishalla e gjeta :p


Kush e desh Pippen LOL :p
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Loja e fotove

Paskam harruar te kerkoj-

Nje bluze te bukur te shkruar

I ♥ NY
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loja e fotovemerre bluzen ..........

sillni nje harly davidson (vetem per fun)
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Loja e fotove....tekila...
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Loja e fotove....nje embelsire...
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top