• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Loja funksionon keshtu antari ose me mire un do kerkoj 1 send kafshe frut etj dhe antari me poshte do me sjelli foton qe kam kerkuar dhe do bej 1 kerkese qe antari qe vjen pas tij tja sjelli ;)

un dua luleshtrylle
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Loja funksionon keshtu antari ose me mire un do kerkoj 1 send kafshe frut etj dhe antari me poshte do me sjelli foton qe kam kerkuar dhe do bej 1 kerkese qe antari qe vjen pas tij tja sjelli ;)

un dua luleshtrylle
 

gafi

Anëtar i Nderuar
deshire te forte paske gazolina hahahahaha
une dua mjalte hahahaha
 

Attachments

gafi

Anëtar i Nderuar
ja per gazolinen
ju flm per mjalte
kurse tani kam qef flija nese ka mundesi hahahha
 

Attachments

gafi

Anëtar i Nderuar
jo me fjete angel po flija ushqim kosove hahahhaa
 

Attachments

gafi

Anëtar i Nderuar
eeeeeeeeeeeeeeeeeee kete nuk guxojna ta bejna gazolina hahahahahahhahahaha
 

Gazolina

Moskokecarese
pupupu 3 ore per 1 kiss ne faqe LOL LOL LOL
thanks me ne fund ...:DDua nje gote vere te kuqe
 

gafi

Anëtar i Nderuar
gazolin ne nuk perdorime vere pr ja boronice ne vend te saj
kurse per mua nje qaj rusi hahahhha
 

Attachments

Angel_Devil

Themelues i Forumit


sbesoj se te ngel hatri te vij dhe un se dhe un e paskam kete deshiredua te shikoj djellin tani qe eshte erresire
 

El'Mejor

DajaUne do doja megan fox nude ..
 

gafi

Anëtar i Nderuar
ja shi
kurse per mua dielli te nxej
 

Attachments

Angel_Devil

Themelues i Forumit
o gafi djell kerkova dhe un me siper ;)ke foto shiut
 

gafi

Anëtar i Nderuar
ja angel veq per juve
kurse per mua gjelbrim
 

Attachments

Angel_Devil

Themelues i Forumit


makine sportive ne keto momente
 

gafi

Anëtar i Nderuar
ja kete veq mos e vozit shpejte hahahahahahahaha
per mua nje lule
 

Attachments

elbruna

Anëtar i Respektuar
te befshin mire te gjitha per ty ......

une do te doja te isha ne bora-bora tani mi sjell dot njeri ishujt ketu??
 

Attachments

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top