• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Poezi nga Kolec traboini

Lauri

Anunnak
Nga libri "Balada e largësive", K.Traboini, Athinë 1995. Poezine e reciton vete autori.

 

Lauri

Anunnak
Titulli: Poezi nga Kolec traboini

MOS VDIS DASHURI, nga Kolec Traboini, recituar nga vetë autori.
- Poezi e shkruar në dhjetor të vitit 1988, kur Shqipëria ishte ende në diktaturë. Metafora poetike tregon se çfare ndjenim aso kohe në mungesë të lirisë.

 

Lauri

Anunnak
Titulli: Poezi nga Kolec traboini

Traboini: R.I.P FOR MYSELF

 

Lauri

Anunnak
Titulli: Poezi nga Kolec traboini

Traboini: KOHث ZGJEDHJESH

 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Poezi nga Kolec traboini

Nga libri "Balada e largësive", K.Traboini, Athinë 1995. Poezine e reciton vete autori.

Ej vargje qe vrasin,trishtojne ,vargje qe piskasin ne skajshmerin e ndjenjes njerzore..
E perkryer!
 
Top