• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Poezi kushtuar anetareve te forumit

CliveOwen

Anëtar i ri
Sa po futem ne forum
Lexoj Passionin sikur pellumb
Pellumb i lir dhe i mire
fjale pak e veper mire.

Duke qendruar
Shoh nevertitin e lulezuar
Te lash si admine
e tash po mirresh me themelime.

Nuk vonoj shoh Zaren
A moj zare moj zare
u mbulofsh gjithemon me pare.

Monique moj Monique
Ende sfiden se kemi mbarue
Nickutjeter mos ta merr keksin
se e kish avatarin shume seksi.
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
Milano
LOY

Eshte nje goce qe te jep hakun
Me njat shtat qe t’shton merakun
Me njat trup te ndare me vija
Buze te lengshme si qershija

Aq e bukur dhe simpatike
Me paraqitje aq fantastike
Si shigjeta fjalet gjuan
E me fjale nuk na kruan

Kuptimplote ne debate
Goce qe s’mban aspak inate
Puna ketu i vafte mbar
Feministe e papare

Hyn ne debate me aq lehtesi
I jep shije e n’grohtesi
Mendjempreht per cdo lakmi
Rrezaton shume njohuri

Me delikatese e kam pershkruar
E veshtire per ta perpunuar
Sa here e shikoja ne fotografi
me dilte vjersha plote mangesi :fiu:
Ti i manget nuk je fare
Del si hyji ne dritare.
Unë për nderin do te falem,
për krijesat kurre s’do ndalem.

Vlla te kam, pasha gjakun
sa t’jem gjalle nuk ta ha hakun.
Thuri vargjet qetë e bukur
do çelin si lule flutur.

Delikat e gojeshpat’
Thyj’ në mes çdo inat.
Trim mbi trima- shpatëartë
Se s’na duhet mendja e thartë.
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Ti i manget nuk je fare
Del si hyji ne dritare.
Unë për nderin do te falem,
për krijesat kurre s’do ndalem.

Vlla te kam, pasha gjakun
sa t’jem gjalle nuk ta ha hakun.
Thuri vargjet qetë e bukur
do çelin si lule flutur.

Delikat e gojeshpat’
Thyj’ në mes çdo inat.
Trim mbi trima- shpatëartë
Se s’na duhet mendja e thartë.
O Loy a ma ben dhe mua nje poezi :)
Zotohem se sdo me vije keq cfare do qe te shkruash!
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
Milano
O Loy a ma ben dhe mua nje poezi :)
Zotohem se sdo me vije keq cfare do qe te shkruash!
C'te te them moj e uruar
me je si figure e shquar.
Sa here flet, me ndalet fryma
them me vete: "u ndal dhe rryma"

Bam me qeshje e ironi
ikin skuthat ne shtepi.
Bam me nur e delikatese
dukem une serbes serbes.

Me vjen mire qe ma do fjalen
vrapin bashke nuk do e ndalem.
T'a kam friken kur terbohesh
se s'dua te me thermohes.

Je si djell, si hene e lare,
si pejsazh qe s'ka te share.
te kam krah e te kam xhan
vallen lehte e lehte ma mban.
 
Last edited:

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
C'te te them moj e uruar
me je si figure e shquar.
Sa here flet, me ndalet fryma
them me vete: "po ndalet rryma"

Bam me qeshje e ironi
ikin skuthat ne shtepi.
Bam me nur e delikatese
dukem une serbes serbes.

Me vjen mire qe ma do fjalen
vrapin bashke nuk do e ndalem.
T'a kam friken kur terbohesh
se s'dua te me thermohes.

Je si djell, si hene e lare,
si pejsazh qe s'ka te share.
te kam krah e te kam xhan
vallen lehte e lehte ma mban.
Oh Therrime :hug:
Se prisja :)
Dhe pse sdi te thur me rime di te them qe je shume e mire :)
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
More Kiterr mor pizaveng. :p
Qysh spo mundesh me zene kurrkund vend,lule me lule qershi me qershi,vec pranvera paska pas kjo jete per ty. hahahahahaahaaha.
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
Milano
Ketrushe;

Kem ketrushen per merak
E perpikte eshte si sahat
Sa here postin e beje krap
Ajo mua LIKE e LIKE

Pa na dil njehere n’dritare
Se na dogje zemrat fare
Dil ketej shfaqu knej dere
Se na fike me k’to mistere
Ky Ketrushi personazh,
vjen ketu avash-avash.
Syjeshil-e-flokeverdh'
me ngadal nurin e derdh.
 
Last edited:

Jetmira

Antarë i Respektuar
Sa po futem ne forum
Lexoj Passionin sikur pellumb
Pellumb i lir dhe i mire
fjale pak e veper mire.

Duke qendruar
Shoh nevertitin e lulezuar
Te lash si admine
e tash po mirresh me themelime.

Nuk vonoj shoh Zaren
A moj zare moj zare
u mbulofsh gjithemon me pare.

Monique moj Monique
Ende sfiden se kemi mbarue
Nickutjeter mos ta merr keksin
se e kish avatarin shume seksi.
Erdhe ti more i uruar,
qe sle femer pa ngacmuar.
Erdhe ti more ditzi,
je i mbytur ne ligsi.
Rrofsh per urimin qe me dhe,
po me te thirr zar sja vle.
:p.
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Kitrra i nderuar,
jam menduar e jam menduar,
dy fjali te thjeshta me i krijuar.
Nuk po gjej cte shkruaj pasi qenka e veshtir,
por di te them qe je shpirtmir.
Je si ylber pas shiut te rrembyeshem,
je si oksigjen je i vlefshem.
Je si dielli qe ndricon,
je si meteori qe te verbon.
Jemi me fat qe te kemi ne mesin ton,
lum ne per ty o i nderuar kitrra jon.
 
Top