• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Po vjen telefoni i mençur më i fuqishëm i prodhuar ndonjëherë

Guest20

Antar i ri
Screenshot_2016-12-20-21-47-40-1.jpg

Kompania Turing Robotics Industries njoftoi detajet për telefonin e mençur, Turing Monolith Chaconne smartphone, i cili me karakteristikat e tij të jetë një dragua i vërtetë në mesin e paisjeve mobile.
Telefoni do të ketë një madhësi të ekranit prej 6.4 inç i cili do të sigurojë cilësi të imazhit 4K. Ai do të ketë tri memorie pune me nga 6 GB, që do të thotë se do të ketë një total deri në 18 GB RAM.

Do të ketë tre procesorë Snapdragon 830 dhe një hapësirë të brendshme të memorjes prej tri herë nga 256 GB, dhe që do të plotësohet me një kapacitet shtesë prej 512 GB me anë të kartave memorike Micro SD.

Kamera primare (Quad Rear Camera) do të jetë me 60 mega piksel, IMAX 6K, me tri lenta. Kamera sekondare (Dual Front Facing Camera) me 20 mega piksel.


ثshtë spekuluar se ky telefon do të paraqitet në treg në vitin 2018, por ka shumë skeptikë që dyshojnë se kompania Turing Robotics Industries do ta plasojë në treg për shitje të lirë këtë përbindësh prej telefoni.
Express
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Po vjen telefoni i mençur më i fuqishëm i prodhuar ndonjëherë

PO si jo telefoni i mecur! e njerz i ka bere krejt budalla te varuar nga ta.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Po vjen telefoni i mençur më i fuqishëm i prodhuar ndonjëherë

Shyqyr te pakten jane telefonat te mençur, se njerezit i ka marr lumi.
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Po vjen telefoni i mençur më i fuqishëm i prodhuar ndonjëherë

Po ai patjeter te jete i mencur, njeri i mencur e ka krijuar.. po qe jane te rralle keta te mencurit... ose plaken... mkujtohet nje thenie nese deshiron te fshehish nje sekret, fute ne mes nje libri..
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Po vjen telefoni i mençur më i fuqishëm i prodhuar ndonjëherë

Nese karikohet vete eshte ok.
 
Top