Po ti, sa i lire je?

Ndoshta te vetmit njerez qe jan realisht te lire jan ato qe jan perballur me dhimbjet dhe frikat e tyre.
Pa hulumtuar shkurtesat.
Ato respektojne idete dhe gjykimet e te tjerve, por kur eshte momenti per mos e vra mendjen ato din ta bejn mrekullisht.

Ato perjetojne cdo emocion si nje dhurate.
Si nje mrekulli.
Dhe nese kan deshire te qajne e bejne.
Pa asnje lloj tip turpi.
Perqafojne dhe shofin boten nga tjeter kendveshtrim.
E tyre nuk eshte vetem lumturi por mirenjohje per jeten.
Etje per bukuri.

Asgje te meson me shum sesa dhimbja sepse sapo tja dilni kuptoni kush jeni dhe cfare doni.
Dhe nuk mund ta imagjinoni veten ne asnjere menyre me te gjalle dhe me te bukur se kjo.

(Perkthyer nga une - web
Dedikuar bukurise genuine
❤????????❤? @Po? )

4a209aad17e32415207442dab4b03854.jpg
 

Bebw

Staf në FV.AL
S/M
Ndoshta te vetmit njerez qe jan realisht te lire jan ato qe jan perballur me dhimbjet dhe frikat e tyre.
Pa hulumtuar shkurtesat.
Ato respektojne idete dhe gjykimet e te tjerve, por kur eshte momenti per mos e vra mendjen ato din ta bejn mrekullisht.

Ato perjetojne cdo emocion si nje dhurate.
Si nje mrekulli.
Dhe nese kan deshire te qajne e bejne.
Pa asnje lloj tip turpi.
Perqafojne dhe shofin boten nga tjeter kendveshtrim.
E tyre nuk eshte vetem lumturi por mirenjohje per jeten.
Etje per bukuri.

Asgje te meson me shum sesa dhimbja sepse sapo tja dilni kuptoni kush jeni dhe cfare doni.
Dhe nuk mund ta imagjinoni veten ne asnjere menyre me te gjalle dhe me te bukur se kjo.

(Perkthyer nga une - web
Dedikuar bukurise genuine
❤????????❤? @Po? )

Shiko fotografinë 1923204
Adee ? sa e bukur ❤❤❤❤të dua shumë Adee ❤❤❤❤❤❤
Të përqaputh fort fort forttt ❤❤❤❤❤❤❤❤❤
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Adee ? sa e bukur ❤❤❤❤të dua shumë Adee ❤❤❤❤❤❤
Të përqaputh fort fort forttt ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Bota ka nevoj per ty dhe jo e kunderta ❤
Fiksoje si mantra ket ??? te dua shum shum dhe un ❤❤❤❤
 

Bebw

Staf në FV.AL
S/M
Bota ka nevoj per ty dhe jo e kunderta ❤
Fiksoje si mantra ket ??? te dua shum shum dhe un ❤❤❤❤
bff GIF
Qetësi e imja ti ❤❤❤❤❤❤❤ të puth fort sweety ?????
 
Top