• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Po sikur të isha miliardere? (TEST)

Vvetoni

Larguar
Ore ca thua?! Une pashe qe po flisje per fene dhe te pyeta: per Çfare feje e ke fjalen?
Sa per kredi ka dashur ai atje lart qe kur i mori jeten gjyshit, qe drite i befte shpirti, e la te na tregonte se ku kishte fshehur qypat me flori pastaj e mori me vete.
Tani do i pergjigjesh pyetjes sime Apo prape teori?
Jam 28 vjeç, zeshkan 68 kg, vlen e njejta edhe per ty.
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Ore ca thua?! Une pashe qe po flisje per fene dhe te pyeta: per Çfare feje e ke fjalen?
Sa per kredi ka dashur ai atje lart qe kur i mori jeten gjyshit, qe drite i befte shpirti, e la te na tregonte se ku kishte fshehur qypat me flori pastaj e mori me vete.
Tani do i pergjigjesh pyetjes sime Apo prape teori?
Ja Soulmind ta dhe pergjigjen . Te shohim cke per te thene tani !
 
Top