• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Po sikur të isha miliardere? (TEST)

baby-angel

Thpilt
Titulli: Po sikur të isha miliardere? (TEST)

34 pike kisha une, mesa duket jam kategori me vete :D
Ca nga pyetjet e testit si kot mu duken, kush i ben keto testet, dmth behen vertete nga psikologe apo? :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Po sikur të isha miliardere? (TEST)

skam pse e pyes veten fare un pa lek e boj ligjin imagjinoni te kisha pas lek ca do kisha bo sh...en gjith politikaneve ne koke do i beja po nejse i varfer nuk jam se kam njerez qe me duan dhe i dua prandaj leku i tepert demton shendetin sa per pike mblidhi gjith kto piket un i tejkaloj 7 here vetem party shpija makina femna mill me shoqnine sdalin
 
Last edited:

Jetmira

Antarë i Respektuar
30-25 pikë
Profili yt: Trashëgimtarja
Modeli yt është Paris Hilton, trashëgimtarja e një perandorie të vërtetë, e hoteleve “Hilton”. Për të qenë më të saktë, një yll i vërtetë edhe në showbiz. Por bukuroshes iu hoq e drejta e trashëgimisë nga gjyshi i saj, pas shumë skandaleve të mbesës.
Karakteristikat e suksesit: Aftësia që ke për të joshur, pafytyrësia dhe njohjet e shumta. Je mbretëresha e marrëdhënieve publike, i njeh të gjithë dhe mund të shkosh ku të dëshirosh. Miqtë e tu vlerësojnë entuziazmin, energjinë, pasionin për të mos humbur as edhe një festë, si dhe dëshirën e madhe që ke për të jetuar. Shijon jetën çast pas çasti dhe nuk shqetësohesh kurrë për asgjë, por mendon se herët a vonë problemet zgjidhen vetë.
Pikat e dobëta: Je shumë dembele dhe i nënshtrohesh në mënyrë pasive fatit tënd. Nuk tregon vëmendjen e duhur ndaj të tjerëve, lodhesh shpejt dhe në vend që të impenjohesh seriozisht mbi një projekt, humbet kot kohën duke u marrë me detaje të kota.
E ardhmja: Ashtu si Parisi, edhe ti je në pritje për të përfunduar një projekt tëndin (krijimin e një parfumi apo një linje të brendshmesh seksi). Por ndryshe nga Parisi, ti vë në praktikë idetë e tua për të konkretizuar diçka. Edhe pse nuk ke shumë ambicie, ruajtja e vendit të punës, si dhe e një raporti të qëndrueshëm me një mashkull, që zgjat më shumë se tre javë, është gjithmonë një hap para.
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Ja cka i preukupojne gocat ne shek.21 ?
Vetem miliardat ju interesojne 😏, milionat nuk mjaftojne !
Me paska ik kjo teme .
 

Vajza

Staf në FV.AL
Ja cka i preukupojne gocat ne shek.21 ?
Vetem miliardat ju interesojne 😏, milionat nuk mjaftojne !
Me paska ik kjo teme .
C3n1 ca ke mor , sikur ti sdo lek apo milijonat. Sa ti shofish e fen do e ndrosh 😂😂😂. Po hajt mor burr behu real , kush nuk do lek sot?! 😁
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
C3n1 ca ke mor , sikur ti sdo lek apo milijonat. Sa ti shofish e fen do e ndrosh 😂😂😂. Po hajt mor burr behu real , kush nuk do lek sot?! 😁
Mos u bazo ne vete .Une me pare do e zgjedhja nje femer te varfer por te bukur dhe te devoteshme sesa nje femer te pasur .
Ju femrat keshtu nuk dini te zgjidhni !
 

Vajza

Staf në FV.AL
Mos u bazo ne vete . Une ne kete dunja i dua vajzat shume 🤔 , edhe pse i dua me shume se gjithcka prap edhe pa vajzat mund ta shohe jeten . Kurse , pa adhurimin e Zotit smund ta shohe veten kurre ! E sa per leter e pasuri materiale nuk qon pesh te une aspak . Kam punu te njerez te pasur me miliona pasuri po skane dite 2 fjale me i lidhe , e kur dikush nuk dine me i lidhe 2 fjale paramendo sa mund te jete afer fese dhe Zotit . Veq ama grun e ka pas te bukur 🤣
O ceno puna eshte detyrim , ok pra nese nuk i do paret mos puno pra , rri jeto ne kasolle apo shpi te thjesht dhe bo vetem adhurim Zotit nese je aq i perpikt ne fe... mer nje dhi apo dele kulloje.ne mal.dhe pi vetem qumesht e ha vetem.djath...
Leku eshte i nevojshem, ti thua ai qe ska oratori sesht.afer Zotit , a nuk te ka mesuar ty libri shenjt , qe vetem Zemrat i di Zoti?! AH cen cen cte te boj un ty qe cdo gje lidh me fen :D ?! Gruan e kishe te bukur apo ?! A ste ka urdheruar feja ty te ulesh shikimin ?! Apo je rast i vecant ti :p
 

Vajza

Staf në FV.AL
Mos u bazo ne vete .Une me pare do e zgjedhja nje femer te varfer por te bukur dhe te devoteshme sesa nje femer te pasur .
Ju femrat keshtu nuk dini te zgjidhni !
Oehhh i.ka bo eddit postimit lol lol , po te quote ime lexohet se 😂😂
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
O ceno puna eshte detyrim , ok pra nese nuk i do paret mos puno pra , rri jeto ne kasolle apo shpi te thjesht dhe bo vetem adhurim Zotit nese je aq i perpikt ne fe... mer nje dhi apo dele kulloje.ne mal.dhe pi vetem qumesht e ha vetem.djath...
Leku eshte i nevojshem, ti thua ai qe ska oratori sesht.afer Zotit , a nuk te ka mesuar ty libri shenjt , qe vetem Zemrat i di Zoti?! AH cen cen cte te boj un ty qe cdo gje lidh me fen :D ?! Gruan e kishe te bukur apo ?! A ste ka urdheruar feja ty te ulesh shikimin ?! Apo je rast i vecant ti :p
Lexo me fell pse e ka zgjedhe ajo e bukura milionerin ?!
Ky milioneri ma bojke pse po ndreqesh keshtu ne pune po vjene 🤣 Xhelozojke ne mua pse po i rregulloj floket 😊
Une vajzat e reja nuk i shikoj me ate sy e lere me te martuarat .
Kur e lidhe jeten tende ti si ceni me fene , kur feja behet kushtetut e jetes tende , kur behet harmonizimi i kerkesave te shpirtit dhe te trupit athere ia din vleren edhe centit te fundit qe ka percaktuar Zoti per ty te marresh dhe te japesh ne kete bote .
Per me qene afer Zotit duhet te kete dije njeriu . Injoranti sdi ta njohe Zotin ! E kur nuk e njehe Zotin nuk dine si ta adhuroj dhe ti kete friken .
 

Vajza

Staf në FV.AL
Lexo me fell pse e ka zgjedhe ajo e bukura milionerin ?!
Ky milioneri ma bojke pse po ndreqesh keshtu ne pune po vjene 🤣 Xhelozojke ne mua pse po i rregulloj floket 😊
Une vajzat e reja nuk i shikoj me ate sy e lere me te martuarat .
Kur e lidhe jeten tende ti si ceni me fene , kur feja behet kushtetut e jetes tende , kur behet harmonizimi i kerkesave te shpirtit dhe te trupit athere ia din vleren edhe centit te fundit qe ka percaktuar Zoti per ty te marresh dhe te japesh ne kete bote .
Per me qene afer Zotit duhet te kete dije njeriu . Injoranti sdi ta njohe Zotin ! E kur nuk e njehe Zotin nuk dine si ta adhuroj dhe ti kete friken .
Ne besimin tend nuk vej gisht as nuk perzihem :) deri ktu ok ...
Ama nevoja per leku esht sot per te gjith , ka edhe njerez besimtar qe jan miljarder e sipas tye a sjan njerez te mire keto? :)
 
Top