• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Po planifikonin sulm terrorist në Gjermani, 10 të arrestuar

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
[h=1]Po planifikonin sulm terrorist në Gjermani, 10 të arrestuar[/h] [h=1]Policia gjermane ka vënë në pranga 10 persona të dyshuar se po planifikonin një sulm terrorist.
gjermani-policia.jpg

Një zëdhënës i Zyrës së Prokurorit në Dyseldorf tha se autoritetet po verifikojnë për lidhje të mundshme mes personave të arrestuar dhe grupit militant Shteti Islamik.

“Ne dyshojmë se ata janë pjesë e ISIS-it ose simpatizantë të kësaj orrganizate”, tha zëdhënësi.

Të ndaluarit janë në paraburgim. Agjencia e lajmeve DPA citon zyrtarë vendas të pohojnë se njëri nga të dyshuarit është nga Taxhikistani, ndërsa kombësia e të tjerëve nuk është mësuar ende.

Top Channel[/h]
 
Top