• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Po Permeti a ka sofer more miq?

mirela

DODONA hajmali
miredita sofra permetare,ku eshte rakia,gerneta,sazet dhe kenget???:D


hahhahahhahahah
me erdhe ne shtepi eeeeeeeeeeee faleminderit
mireseerdhe njehere
ja urdhro ulu njeher PO ckemi andej nga kurbeti si po ma kaloni
Sa per rakine dhe mezet mos u merzit ti veme mezet te behen dhe rakine atni
Ja hopa hajt gezuar ca sllaturina . ,he ja dhe keto ku jane
Ja te dal ti therras pak Laverit ( Laver Bariut) te vije ai ti bjeer se une vete s'di
hahhahahah Kalofsh mire
 

bledikorcari

Anëtar i Nderuar
c'LAVERI moj?
LAVERI I MADH po tretet nga shelgjet :D:D
mire se te gjeta.
ketej kurbeti si kurbeti,pune do dhe by..e te rrish,jo ndonje gje e veshtire.
ti ne permet jeton?
 

mirela

DODONA hajmali
Albi mire se me erdhe dhe ti femrat i ke marre me vete se ne permet se di a ka shuem Une jam ne tr me shtepi me qera Dhe Tr si kurbeti na eshte bere. Refugjat ne vendin tone jemi
hahhahahhahahahha
hajt ja kalofshi mire
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
Pershendetje sofra Permetare kam respekt per sofren tuaj , kam nje kojshi ketu ne USA eshte nga Permeti jan shum shum te mir , me pelqen mikpritja e tyre teper .
Me qe mora pjes edhe un ne sofren tuaj leshoni nje gote edhe kende nga Strugani :)
 

mirela

DODONA hajmali
Pershendetje sofra Permetare kam respekt per sofren tuaj , kam nje kojshi ketu ne USA eshte nga Permeti jan shum shum te mir , me pelqen mikpritja e tyre teper .
Me qe mora pjes edhe un ne sofren tuaj leshoni nje gote edhe kende nga Strugani :)
Mireseerdhe Strugan tani u beme shqiperi etnike me duket
hajt gezuar dhe tja kalosh mire ketej me ne
raki do ,apo te te sjell ca liko si fillim provoi njehere?
 
Last edited:

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
Mireseerdeh Strugan tani u beme shqiperi etnike me duket
hajt gezuar dhe tja kalosh mire ketej me ne
raki do apo te te sjell ca liko si fillim provoi njehere
shum flm per pritjen , me sjellni ta provojm rakin Permetare ce me duket e keni shum te mire , aj gezuar :gezuar:ishalla per nje Shqipni sa me te madhe sa me shpejt :)
 

mirela

DODONA hajmali
PO bej dhe une si Bledi pe Korce , sa te hap forumin do ju pershendes nga "dera e shtepise time"
Mirmengjesi dhe dukuni ketej nga une se ne permetaret jemi te urte s'ngaterrojme askend
 

bledikorcari

Anëtar i Nderuar
ashtu duhet te besh mirela:)
ne fillim sofra pastaj gjithe te tjerat:D
miremengjes permeti,permetare dhe permetarka:)
 

mirela

DODONA hajmali
Miq jemi ne muajin veres lehone tani
Ju ftoj te dilni ketej nga sofra permetare dhe te provoni se sa e embel dhe me naze eshte vera ne kete kohe
Une i shita nja 600 litra per vete sa hap e mbyll syte ketu ne Tr
a pa pa si eshte e uruara . Melhem per plage eshte fare
:gezuar::gezuar::gezuar:
Hajde gezuar !
 

mirela

DODONA hajmali
Titulli: Po Permeti a ka sofer more miq?

Nje urim nga sofra permetare te gjithe anetareve te ketj forumi gezuar 2009 miresi e bollek paci ne shtepite tuaja :)
 

TIGRI

Anëtar i ri
Titulli: Po Permeti a ka sofer more miq?

urimet me te ngrohta nga sofra lezhjane.
dhe kujdes rakine mos ja prishni doren.
 
Top