Po kalonin marijuanë nga Shqipëria, arrestohen grekja dhe shqiptari në Kostur

Po kalonin marijuanë nga Shqipëria, arrestohen grekja dhe shqiptari në Kostur

1578819679445.png1578819699777.png
lg.php

lg.php

Dy persona përfunduan në pranga e policisë greke të Kosturit pasi u kapën me 26 kg marijuanë në automjet.
Janë arrestuar shoferja 36- vjeçare greke dhe pasagjeri shqiptar. Gazetarja Shpresa Dine raporton se automjeti vinte nga kufiri i gjelbër dhe brenda tij u gjet droga e vendosur në 25 pako so dhe 2 celulare dhe 2 karta SIM.
lg.php

lg.php


(Balkanweb)
lg.php
 
Last edited by a moderator:
Janë arrestuar shoferja 36- vjeçare greke dhe pasagjeri shqiptar

mizerje..pastaj jo ne jemi te pafajshem..
 
Hajde paketim hajde...
Se njifkan fjalen diskrecion keta. Pak thesa paskan vene.

Gjithsesi me ca trafiku behet, keto jane pika uji ne det....
 
Top